Rocco Siffredi zagląda głęboko w duszę w jego nowym filmie ‘Introspection’

Rocco Siffredi ogłasza długo oczekiwaną premierę swojego najnowszego, oszałamiającego filmu fabularnego, ‘Introspection’, w którym spojrzenie w głąb własnej duszy, oferuje niezapomniane przeżycia.

CaliTeens

W ‘Introspection’, wschodząca gwiazda Eden Ivy gra kobietę z pewną konkretną przypadłością: piękna brunetka ma obsesję na punkcie seksu analnego i stara się odnaleźć tego przyczynę. Ma też obsesję na punkcie terapeuty (Mike Chapman), którego ostatnio prześladuje.

Eden wysyła mu serię prowokacyjnych filmików, żeby przyciągnąć jego uwagę i w końcu pewnego dnia jej się to udaje. Jej historia zaczyna się podczas długiego wywiadu, który jest przerywany retrospekcjami seksualnych spotkań z przeszłości.

„Powodem, dla którego zdecydowałem się zrobić ten film, jest to, że włoski rzeźbiarz Fabio Viale wykonał mój monumentalny posąg jako hołd dla mojej kariery” – powiedział Siffredi. „Jest 1,5 razy większy od człowieka i został stworzony w starożytnym greckim stylu, aby reprezentować seksualność. Artysta postanowił wyrzeźbić twarz i ciało dokładnie tak, jak wyglądam przed kamerą. Kiedy to się skończyło, powiedział mi ‘Jest gotowe, teraz proszę, daj mu życie’. Jedyne, o czym mógłbym pomyśleć, to nakręcić film wokół tego posągu.”

„Kiedy myślałem o fabule, zdałem sobie sprawę, że ten posąg niewątpliwie reprezentuje mnie, tak jak ja reprezentuję seksualność bez ograniczeń… więc postanowiłem nie nakładać ograniczeń na ten film. W Introspekcji chciałem naprawdę oryginalnej historii z charyzmatycznymi głównymi bohaterami.”

O swojej gwieździe, Eden Ivy, Siffredi powiedział: „Kiedy spojrzałem jej w oczy, nie mogłem uwierzyć, jaka była piękna. Pomyślałam: ‘Wow, ta dziewczyna jest oszałamiająca! Wygląda jak top modelka’. Potem zobaczyłem te wszystkie wspaniałe tatuaże pokrywające połowę jej ciała i jej seksualność – zawsze bawiła się tyłkiem, całkowicie zaangażowana w seks analny. Wtedy powiedziałem sobie ‘Jest prawdopodobnie jedyną osobą, która jest w stanie ujeżdżać ten ogromnym marmurowym posąg tyłkiem’.”

„Zadzwoniłem do niej i zapytałem, czy chciałaby zrobić ze mną ten film. Byłem pewny, że będzie niesamowita. Odpowiedziała, że tak, więc od razu zacząłem pisać scenariusz. Historia jest prosta, ponieważ jest po części oparta na jej prawdziwym życiu. Wziąłem elementy z jej życia i umieściłem je przed kamerą.”

Introspection’ Rocco Siffreddiego jest dostępny jako pięcioczęściowa seria na RoccoSiffredi.com oraz na platformie streamingowej AdultTime.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.