Rocco Siffredi wypuszcza nową serię ‘Rocco’s Sex Clinic’

Ikoniczna legenda filmów dla dorosłych, od wielu lat najpopularniejszy aktor w Polsce, Rocco Siffredi, ogłasza premierę swojej najnowszej serii, 'Rocco’s Sex Clinic’, wraz z premierą pierwszego odcinka 10 lutego.

'

W pierwszym odcinku ’Rocco’s Sex Clinic’, włoska piękność Malena Nazionale składa wizytę w idyllicznym raju na świeżym powietrzu, aby znaleźć skuteczną kurację dla swoich erotycznych dysfunkcji. Na szczęście dla niej, biuściasta Angelica Heart wie, jak zaoferować jej wsparcie, aby przywrócić ją na właściwe tory – poprzez namiętny trójkąt przy basenie w promieniach słońca z nią i francuskim ogierem Vince’em Karterem.

„Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę przedstawić fanom ‘Rocco’s Italian Sex Clinic’, który jest świeży, bardzo wysokiej jakości i znacznie lżejszy jeśli chodzi o treść” – wyjaśnia Siffredi. „Główny bohater, Mike Chapman, jest dla mnie jednym z najlepszych aktorów, jacy kiedykolwiek pojawili się w branży. Jego umiejętności aktorskie niosą ze sobą wielki zmysł improwizacji – od komedii do seksu i poprzez seks, nikt nie jest taki jak on. Nigdy nie rezygnuje ze swojej postaci do ostatniej sekundy, nieustannie zaskakując widzów.

„Treść jest lżejsza, bo z domieszką komedii. Nic nie jest dramatem, wszystko jest zabawą – nawet jeśli wygląda to dramatycznie, zawsze jest jakaś zabawna sytuacja w każdym odcinku, czy 'dolegliwość’. Pierwsza scena jest z Maleną i Angelicą Heart, która wraca do biznesu po sześciu latach. Prawie nie mogłem jej rozpoznać, kiedy po raz pierwszy zobaczyłem ją ponownie.

„Mamy również nowy włoski talent, Alyson Thor, w jej debiucie fabularnym dla nas. Muszę powiedzieć, że jej scena dziewczyna/dziewczyna z Zaawaadi była bardzo dobrze zrobiona, również przez Zaawaadi. Scena kończy się w trójkącie z Mikiem Chapmanem – jest fantastyczna. Podobała mi się również terapia szokowa Eden Ivy z Jackiem i Yves.”

„Chłopaki, nie przegapcie tej nowej serii, bo na pewno przeżyjecie wiele dobrych chwil!” – zachęca Siffredi.

Nowa seria, która zachwycać będzie również hedonistycznymi talentami Zaawaadi i Alyson Thor w „Episode 2” (premiera 17 lutego), Zaawaadi, Alyson Thor i Mike’a Chapman w „Episode 3” (24 lutego), Yves Morgan, Jacka Ripphera i Eden Ivy w „Episode 4” (3 marca) oraz Zlata Shine i Jacka Ripphera w „Episode 5” (10 marca), jest idealnym lekarstwem na wszystkie problemy.

Aby dowiedzieć się więcej o nowej serii Rocco Siffredi, odwiedź stronę RoccoSiffredi.com lub AdultTime.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.