Ricky’s Room zdobywa nagrodę XBIZ dla Najlepszej Nowej Strony

Głosy zostały oddane i to jest już oficjalne… Naszpikowany największymi nazwiskami w branży rozrywki dla dorosłych, bez scenariuszy, tylko prawdziwy, rozpalający umysł seks najwyższej klasy wykonawców – Ricky’s Room zdobył nagrodę XBIZ 2023 dla Najlepszej Nowej Strony.

Tought LoveX

Po niezwykłym debiucie na X3 Expo w tym tygodniu w Hollywood Palladium, w którym wystąpiła plejada popularnych wykonawców, w tym między innymi Jenna Foxx, Gia Derza, Mona Azar, Ana Foxxx, Maddy May, Alexis Tae, Kira Noir, Blake Blossom i Vanessa Sky, Ricky trafił prosto na czerwony dywan w niedzielę wieczorem podczas gali rozdania nagród XBIZ. Kilka godzin później, Ricky’s Room zabrał do domu trofeum dla Najlepszej Nowej Strony

“Jestem głęboko zaszczycony i zdumiony tą wygraną“ – przyznał Ricky Johnson. “Ta strona była moją pasją przez długi czas. Możliwość powołania jej do życia w zeszłym roku i tak dobre przyjęcie to spełnienie marzeń. Dziękuję XBIZ!“ 

Odwiedźcie stronę rickysroom.com i śledźcie ją na Twitterze, aby zobaczyć wszystkie erotyczne spotkania Ricky’ego Johnsona w jego pokoju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.