Ricky’s Room wypuszcza smakowity nowy trójkąt

Ricky’s Room kontynuuje dominację pośród nowych stron porno z jednym gorącym nowym wydaniem za drugim. W tym tygodniu jest to 'Rock, Paper, Pussy’, seksowny trójkąt, w którym Ricky Johnson występuje z dwiema wspaniałymi kobietami, Jenną Foxx i XWife Karen.

ILoveBlackGirls

Nowa figlarna scena Ricky’s Room z Jenną Foxx i XWife Karen rozpoczyna się od konkursu lizania cipki, który Ricky przegrywa, a następnie grą w kamień, papier i nożyce, aby zobaczyć, kto dostanie się pierwszy do doskonałej cipki XWife Karen. Tym razem Ricky wygrał ten zaszczyt. To co dzieje się później można opisać jako seksualne szaleństwo z dużą ilością obciągania, ruchania i orgazmów. Scena kończy się, kiedy Ricky spuszcza się na cycki Karen, które następnie są wylizane przez Jennę.

“Zawsze uwielbiam kręcić z Rickym, jest pełen szacunku i zabawny, a zaproszenie Karen do przyłączenia się było jeszcze bardziej ekscytujące, ona jest świetna w pieprzeniu.“, powiedziała Jenna Foxx

“Praca z Jenną i Rickym była tak wspaniałym doświadczeniem, zdecydowanie jedną z moich najgorętszych scen do tej pory“ – dodała XWife Karen. “Oboje byli tak niesamowicie profesjonalni w pracy na planie i naprawdę mam nadzieję, że wkrótce dostanę szansę, aby zrobić to ponownie z nimi. Jestem tak podekscytowana, aby wszyscy zobaczyli, jak dobrze się bawiliśmy“. 

“Posiadanie tych dwóch pań w moim pokoju w tym samym czasie wydawało się tak naturalne i było absolutnie zabawne“, podzielił się Ricky. “Sprawdźcie to sami!“ 

Cieszcie się tym smakowitym trio na stronie rickysroom.com

Śledźcię Jennę Foxx, XWife Karen i Ricky’ego Johnsona na Twitterze.

Nie przegapcie wszystkich gorących treści już dostępnych dla członków w wielokrotnie nominowanym Ricky’s Room. Odwiedźcie rickysroom.com i śledźcie ich na Twitterze, aby zobaczyć ich erotyczną przygodę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.