Ricky’s Room wypuszcza luksusową scenę z Willow Ryder i Diamond Banks

Co się stanie, gdy weźmiecie dwa metale szlachetne i zmieszacie je razem? Ricky’s Room ma w tym tygodniu luksusową nową scenę, która odpowiada na to pytanie.

'

Diamond Banks i Willow Ryder odwiedziły ostatnio Ricky’s Room i zrobiły to z prawdziwą klasą. Diamond ma na sobie seksowną srebrną bieliznę, a Willow taki sam strój, tylko w kolorze złota. Mówi się, że złoto i srebro nie są zbyt reaktywne, ale jeśli doda się do tej mieszanki Ricky’ego Johnsona, to tworzy się taki rodzaj chemii, jakiego jeszcze nie było.

„Obserwując jak te dwie mieszają i łączą się ze sobą, nigdy byście nie zgadli, że nie pracowały ze sobą wcześniej. Wiem, że moje umiejętności dopasowywania są na najwyższym poziomie, ale cholera! Seksualna energia dziejąca się w moim pokoju rozwaliła mnie!” powiedział Ricky.

Trwająca ponad czterdzieści minut, namiętna scena zawiera wszystko od dziewczyn liżących cipki do obciągania, ssania palców, zjadania spermy i wiele więcej – „Pokochacie to!” powiedział Ricky. „Przekonajcie się sami!” 

Sprawdźcie smakowite trio w akcji na rickysroom.com.

Śledźcie Diamond Banks, Willow Ryder oraz Ricky’a Johnsona na Twitterze.

Nie przegapcie wszystkich gorących treści dostępnych dla członków Ricky’s Room. Odwiedźcie rickysroom.com i śledźcie stronę na Twitterze, aby poznać erotyczne przygody Ricky’ego Johnsona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.