Ricky’s Room wypuszcza długo oczekiwaną scenę z Indica Flower

Nominowany do nagród Ricky’s Room wydał swoją najnowszą długo oczekiwaną scenę z udziałem Indicy Flower. Nowością w tej scenie jest również to, że nie została ona nagrana w słynnym pokoju Ricky’ego.

ILoveBlackGirls

Wychodząc poza ramy czterech ścian, Ricky Johnson zabiera kochającą naturę boginię seksu Indicę Flower ta, gdzie czuje się najlepiej w ’Sexploring A Wild Flower’. Ricky nie spieszy się z gorącą hipiską i na spokojnie powoli odkrywa jej ciało i duszę wewnątrz i na zewnątrz. 

„Nie zrozumcie mnie źle”, powiedział Ricky, „kocham rzeczy, które dzieją się w moim pokoju, ale czasami trzeba wyjść na łono natury i zgubić się wewnątrz Indicy Flower. I to jest dokładnie to, co zrobiłem! Indica naprawdę jest wyjątkową i uroczą duszą. Przebywanie z nią to niesamowite doświadczenie, którego nie zapomnę”.

Seksowna Indica Flower całkowicie się zgadza z Johnsonem. W rzeczywistości, uważa, że może to być jedna z jej najlepszych scen w życiu.

„To może być moja nowa ulubiona scena wszech czasów z jedynym i niepowtarzalnym Ricky Johnsonem” – podzieliła się Indica na Twitterze.

Zobaczcie jak magia pokoju Ricky’ego przenosi się na łono natury na stronie rickysroom.com

Śledźcie Indicę Flower i Ricky’ego Johnsona na Twitterze.

Kolejną dużą wiadomością jest, że Ricky Johnson i Ricky’s Room otrzymali kilka nominacji do nagród XBIZ 2023, które zostały ogłoszone w czwartek rano. Oprócz nominacji do nagrody Wykonawcy Roku, Ricky otrzymał również trzy nominacje w kategorii najlepszych scen seksualnych. Natomiast Ricky’s Room zdobył pięć nominacji, w tym Najlepsze Nowe Studio i Seria Internetowa Roku.

„Wow”, powiedział Ricky. „Jestem powalony przez całą miłość i uznanie. Na prawdę, dziękuję z głębi serca. I gratulacje dla wszystkich innych nominowanych!”.

Poniżej znajduje się pełna lista nominacji Ricky’ego i Ricky’s Room:

Wykonawca Roku – Ricky Johnson
Najlepsza scena Seksu – Gonzo – Vanna Bardot, Aubree Valentine i Ricky Johnson za Threesome Room, Vol. 1’ (Ricky’s Room)
Najlepsza scena Seksu – Gonzo – Karma Rx i Ricky Johnson za ’A Fuckable Work of Art (Ricky’s Room)
Najlepsza Scena Seksu – Pierwszy Występ w Karierze – Mona Azar, Ricky Johnson i Isiah Maxwell, ’DP’d For The First Time (Brazzers)
Film Gonzo Roku – ’Anal Room’ (Ricky’s Room)
Seria Internetowa Roku – Ricky’s Room
Najlepsze Nowe Studio – Ricky’s Room

21. doroczna ceremonia rozdania nagród XBIZ 2023 odbędzie się w niedzielę, 15 stycznia w Hollywood Palladium i będzie zwieńczeniem tygodnia XBIZ i X3 Expo. Pełną listę nominowanych można znaleźć na xbiz.com

Nie przegapcie wszystkich gorących treści dostępnych dla członków Ricky’s Room. Odwiedźcie rickysroom.com, aby odkryć erotyczną akcję i śledzić ich na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.