Ricky’s Room wydaje pierwszą Halloweenową scenę

Dosłownie z tygodnia na tydzień widać, jak Ricky’s Room rozwija się, aby zadowolić swoich fanów. W tym tygodniu ukazała się ich pierwsza scena o tematyce Halloween, która przyniosła również specjalną promocję dla nowych członków.

To pierwsze Halloween w Ricky’s Room, ale wszyscy są gotowi, aby zapewnić fanom seksowną, upiorną zabawę. Gorąca nowa scena, ’Trick or Treat Foursome’, przedstawia spotkanie Arii Lee, Tommy Kinga i Willow Ryder, które korzystają z mistrzowskich usług seksualnych dr. Mazee The Goat.

„Pielęgniarka, kowbojka i bogini pojawiły się w pokoju Ricky’ego. To nie jest jakiś żart!” powiedział Ricky. „Willow Ryder, Aria Lee i Tommy King wszystkie poczuły ducha Halloween i jedyne smakołyki, na jakie miały ochotę, czekały na nich u dr Mazee”.

„Bardzo podobała mi się scena z moimi partnerkami”, powiedziała Aria Lee. „To był najlepszy trójkąt, jaki kiedykolwiek miałam. Bardzo fajne doświadczenie móc się przebrać i zrobić scenę na Halloween. Do tego zapewnili takie niesamowite otwarte środowisko. Jeszcze raz dziękuję i nie mogę się doczekać powrotu”.

Willow zgadzała się z każdym słowem Lee „Współpraca z nimi wszystkimi bardzo mi się podobała! Zdecydowanie wstrząsneli moim światem” – powiedziała.

Mazee wyraził swoją wdzięczność za wspaniałą scenę „Ricky nigdy nie wydaje się rozczarowywać,” zauważył Mazee. „Wiedziałem, że robimy coś na Halloween, więc spodziewałem się czegoś w stylu 'cukierek albo psikus’, ale Johnson zdecydowanie miał więcej, niż jedną smakowitą niespodziankę czekającą na mnie”.

Dołącz do Halloweenowej zabawy na rickysroom.com

Ricky’s Room znacząco rozwiną się od czasu, gdy Johnson ogłosił pierwszą scenę swojej nowej firmy. Niedawno ukazała się seria DVD z różnymi scenami ze strony, w tym ’Anal Room’. Holly Kingstown z Fleshbot dała nowemu tytułowi entuzjastyczną recenzję, która obejmuje wszystkie aktorki, zaczynając od analnej królowej Gia Derzy.

„Gia Derza nosi złote bikini i ma w tyłku błyszczący korek analny, podczas gdy kręci swoimi mięsistymi pośladkami do kamery” – wyjaśniła Kingstown. „Ona wali się mocno i cholernie cieszy się z jego kutasa, a on jest tam po prostu dla niej w każdy możliwy sposób, upewniając się, że dostaje wszystko, czego potrzebuje. Jej orgazmy analne są intensywne i zacięte”.

Przeczytajcie wyraźną, pełną recenzję ’Anal Room’ na fleshbot.com

Ale to nie jedyna dobra wiadomość od tej dziko popularnej nowej marki. Właśnie teraz, Ricky’s Room prowadzi wyprzedaż dla nowych członków. „W Halloween już od dawna nie chodzi tylko o cukierki”, powiedział Ricky. „Nie przegap naszej świątecznej zniżki 33%. Dołącz teraz!”

Ponadto, w miniony weekend Ricky zabrał swoją ekipę na Exxxotica w New Jersey. Dołączyły do niego takie talenty jak Blake Blossom, Mila Monet, Diamond Banks i Vanessa Sky, które na jego stoisku spotykały się z fanami.

„Co za niesamowity pokaz!” powiedział Ricky. „Jestem tak wdzięczny dziewczynom, które były razem z nami, czyniąc to wydarzenie całkowitym sukcesem, a także fanom, którzy się pojawili. Już nie mogę się doczekać następnego wydarzenia!”.

Aby zobaczyć więcej zdjęć, odwiedźcie oficjalne konto Ricky’s Room na Twitterze.

Śledźcie Arię Lee, Tommy King, Willow Ryder oraz Mazee The Goat na Twitterze.

Nie przegapcie nowych gorących treści od Ricky’s Room, odwiedźcie rickysroom.com i śledźcie ich na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.