Ricky’s Room wydaje 'Music in Fuck Sharp’ z udziałem Vanessy Sky

Jedną z rzeczy, na którą można liczyć w Ricky’s Room jest nowa, gorąca premiera każdego tygodnia. Tym razem nominowana do licznych nagród strona oddaje hołd majestatowi muzyki klasycznej, wydając ich najnowszą scenę, 'Music In Fuck Sharp’ z udziałem utalentowanej Vanessy Sky.

'

Oszałamiająca piękność Vanessa Sky składa wizytę Ricky’emu Johnsonowi i pokazuje mu swój wyjątkowy talent, o którym on nie wiedział… Choć rozkosz nie jest mu obca, szczególnie w zaciszu czterech ścian jego pokoju, to Vanessa sprawiła, że zaznał on tym razem zupełnie innego rodzaju rozkoszy.

“Czy wiecie, że ta laska potrafi grać na fortepianie?“ pyta Ricky. “Pozwólcie mi powiedzieć, nie ma nic bardziej seksownego niż oglądanie wspaniałej kobiety ubranej w zabójczo seksowną bieliznę, gdy gra dla ciebie Beethovena, a następnie zaczyna tworzyć muzykę z twoim instrumentem. Ona może grać na mnie każdego dnia“. 

Według Vanessy, oni oboje uderzyli we właściwą nutę od samego początku i po prostu przez cały czas byli odpowiednio nastrojeni, co widać w ich seksie podczas sceny. W ferworze namiętności, pasja przejęła kontrolę, co doprowadziło do niespodziewanego rozwoju sceny.

“To jedna z moich ulubionych scen do tej pory, a robienie analu było zupełnie nieplanowane! Podczas zdjęć pomyślałam “hmmm…co by było gdybyśmy zrobili z tego scenę analną zamiast tego?“, a ponieważ to był taki bodziec chwili to sprawiło, że seks był jeszcze gorętszy. To także pierwsza scena, którą zrobiłam dla Ricky’s Room, w której byłam tylko ja i Ricky, na którą bardzo czekałam i zdecydowanie widać, jak bardzo tego chciałam!“ powiedziała Vanessa Sky.

Zobaczcie jak ta dwójka tworzy słodką muzykę na rickysroom.com

Śledźcię Vanessę Sky na Twitterze, Instagramie i sprawdź jej OnlyFans.

Ricky’ego Johnsona można znaleźć na Twitterze i zasubskrybować na OnlyFans.

Nie przegapcie wszystkich gorących treści dostępnych dla członków Ricky’s Room. Odwiedźcie rickysroom.com i śledźcie ich na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.