Ricky’s Room wita Karmę Rx w nowej scenie

W tym tygodniu Ricky’s Room ma zupełnie nową scenę, która pokazuje sztukę seksu od najlepszej strony. Ricky Johnson już nie raz pracował z Karmą Rx, a biuściasta aktorka ponownie wystawia mu receptę na miłość w scenie „A Fuckable Work Of Art”, która ukazała się wczoraj na stronie.

'

Ricky Johnson i Karma Rx są parą, która nie jest sobie obca, co wyraźnie widać podczas sceny. Pokój Ricky’ego wręcz przepełniony jest chemią, kiedy dwójka przechodzi kolejno przez różne pozycje, na pieska, na łyżeczkę czyna jeźdźca. Gorąca scena kończy się, kiedy Johnson wyskakuje z Karmy po to, aby wystrzelić strumień gorącej, jedwabistej spermy na jej perfekcyjny tyłek.

Johnson przyznał, że jego pociąg do wytatuowanej blondynki jest przytłaczający: „Jej ciało to dzieło sztuki” – powiedział Ricky – „i uwielbiam każdy jego kawałek”.

Ale nie tylko wygląd sprawia, że Karma jest idealną partnerką dla popularnego aktora.

„Karma jest przezabawna i jest jedną z moich ulubionych osób, które mam na planie. Rozwaliła tę scenę i wniosła do niej tyle energii i intensywności.” kontynuował Ricky.

Karma podzieliła się podobnymi odczuciami na temat swojego partnera scenicznego.

„Praca z Ricky’m to zawsze przyjemność”, powiedziała Karma Rx. „On jest jednym z moich ulubionych [aktorów]. To przyjemność łączyć się z nim, kiedy przyjeżdżam do Kalifornii. To jedna z moich ulubionych scen, jakie kiedykolwiek nakręciłem, więc jestem podekscytowana, że w końcu się ukaże!”.

Zobacz jak Karma Rx i Ricky Johnson tworzą magię w łóżku na rickysroom.com.

Śledź Karmę Rx na Twitterze, wszystkie jej linki dostępne są pod adresem allmylinks.com/karmarx.

Śledź na Twitterze Ricky’s Room oraz Ricka Johnsona. Ricka możesz również spotkać na OnlyFans oraz Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.