Ricky’s Room podwaja przyjemność i wypuszcza nową, soczystą scenę

Najlepsza nowa strona dla dorosłych, Ricky’s Room ma w tym tygodniu zupełnie nową scenę, w której jej właściciel Ricky Johnson prezentuje dwie niesamowite młode piękności jednocześnie – Adrię Rae i Jewelz Blu.

Insane Coeds

Czy istnieje lepszy sposób na uczczenie dwóch prestiżowych nagród niż zaproszenie do swojego pokoju dwóch niezwykle utalentowanych piękności – Adrii Rae i Jewelz Blu? Dokładnie to zrobił w tym tygodniu Ricky Johnson w swojej najnowszej scenie. ’Double The Pleasure’ oferuje pokaz najlepszych rozkoszy w wykonaniu gwiazd, które doświadczają nowych wyżyn seksualnej rozkoszy.

“Szczerze wierzę, że jeśli wyszukasz słowo 'przyjemność’, to będzie znajnować się bezpośrednio pomiędzy Adrią Rae i Jewelz Blu“ powiedział Johnson. “Przynajmniej, ja je tam właśnie znalazłem. Kiedy te dwie dziewczyny przeszły przez drzwi, moje centrum przyjemności było w pełnej gotowości. Ten niesamowity zespół powinien być opatrzony etykietą ostrzegawczą… ostrożnie, może być wysoce uzależniający!“. 

“Absolutnie podobała mi się możliwość kręcenia z dwójką moich bliskich przyjaciół! To było tak seksowne, że mogłam patrzeć, jak moja wspaniała Jewelz spuszcza się na Ricky’ego po raz pierwszy w życiu!!!“ powiedziała Adria Rae

Obejrzyjcie nowy gorący trójkąt Johnsona na rickysroom.com.

Śledźcie Adrię Rae, Jewelz Blu i Ricky’ego Johnsona na Twitterze.

Nie przegapcie wszystkich gorących treści dostępnych dla członków Ricky’s Room. Odwiedźcie rickysroom.com i śledźcie stronę na Twitterze, aby poznać erotyczną przygodę Ricky’ego Johnsona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.