Ricky Johnson otrzymuje szereg nominacji na 2023 AVN Awards

Ricky Johnson i jego młoda firma Ricky’s Room są nominowani do wielu nagród podczas nadchodzących 40. dorocznych nagrodach AVN, w tym w kategorii Najlepszy Męski Wykonawca Roku i Najlepsza Nowa Marka Produkcyjna.

 

Ricky Johnson zdecydowanie ma w tym tygodniu wiele powodów do radości. ANV ogłosiło niedawno listę nominowanych do tegorocznych nagród, a uznany gwiazdor otrzymał ich całkiem sporo. Ricky został nominowany w kategorii Najlepszy Męski Wykonawca oraz Najlepsze Portfolio Reżyserskie – Bez Narracji.

Jego firma, Ricky’s Room, otrzymała nominację w kategorii Najlepsza Nowa Marka Produkcyjna, a sceny ze strony i wydań DVD otrzymały wiele własnych nominacji. 'Anal Room’ został nominowany w kategorii Najlepszy Film lub Serial Analny, 'Big Booty Room’ w kategorii Najlepsze Krągłości w Filmie lub Serialu, a 'Threesome Room’ w kategorii Najlepszy Film lub Seria z Udziałem Wielu Partnerów.

Ale to nie wszystko, kilka scen z Ricky’s Room z udziałem Johnsona również zostało nominowanych. 'Fucking a Toxic Goddess’ z udziałem Gianny Dior i Ricky’ego Johnsona został nominowany w kategorii Najlepsza Scena Seksu – Kobieta/Mężczyna, a 'Threesome of the Year’ z udziałem Scarlit Scandal, Kylie Rocket i Ricky’ego Johnsona w kategorii Najlepszy Trójkąt – Kobieta/Kobieta/Mężczyna.

„Jestem całkowicie rozwalony przez całą miłość jaką otrzymałem”, powiedział Ricky. „Bardzo dziękuję wszystkim w AVN za uznanie mnie i mojej nowej firmy, Ricky’s Room. To jest niesamowite, nie do opisania!”.

Legendarne show, rozdanie nagród AVN odbędzie się po raz 40sty i powraca do wydarzenia na żywo, któe odbędzie się w sobotę, 7 stycznia 2023 roku, w Las Vegas. Pełna lista nominowanych znajduje się na stronie avn.com

A jeżeli przegapiliście, to Ricky Johnson zgarnął w zeszłym tygodniu najwyższe wyróżnienia podczas 2022 Fleshbot Awards, odchodząc z trofeami za Najlepszy Kutas i Męski Wykonawca Roku.

„Dziękuję wszystkim, którzy głosowali na mnie w kategoriach Najlepszy Kutas i Męski Wykonawca Roku”, Ricky zatweetował po otrzymaniu wiadomości o wygranej.

Pełna lista zwycięzców 2022 Fleshbot Awards znajduje się tutaj.

Śledźcie na twitterze Ricky’ego Johnsona i Ricky’s Room. Johnsona można również znaleźć na Instagram i OnlyFans.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.