Ricky Greenwood wypuszcza film ‘The Bargain’ i wspiera The Sidewalk Project

Wielokrotnie nagradzany francusko-kanadyjski reżyser i scenarzysta filmów dla dorosłych Ricky Greenwood i jego ekipa nakręcili w tym roku kilka niesamowitych filmów, a teraz wraz z wypuszczeniem nowego, chcą pomóc innym.

 

Najnowszy film Greenwooda, „The Bargain„, ukazał się wyłącznie na AdultTime i HotMovies, a sam twórca rozpoczął kampanię ’Let’s make the most beautiful holiday season’ na GoFundMe której celem jest:

„Przez cały rok wraz z moją ekipą kręciliśmy niesamowite filmy. W tym roku postanowiliśmy zrobić coś innego i nakręciliśmy film „The Bargain”, aby pomóc ludziom w potrzebie. Zebraliśmy trochę pieniędzy na własną rękę, ale pozwalamy naszym przyjaciołom z branży, fanom i każdemu, kto chce przekazać darowiznę, aby to zrobili. Wszystkie fundusze zebrane z tej kampanii zostaną przekazane bezpośrednio na rzecz Sidewalk Project.” tłumaczy Greenwood na GoFundMe.

AdultTime wsparł akcję datkiem w wysokości 2000$, natomiast twórca powiedział, że pieniądze, które film zarobi na HotMovies, przekaże na kampanię GoFundMe. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane bezpośrednio na The Sidewalk Project.

Krampus to austriacko-bawarski klasyk okresu świątecznego, a teraz, gdy Ricky Greenwood postanowił przedstawić swoją wizję tej postaci, stanie się on współczesnym klasykiem. Z długimi palcami i sześcioma piersiami, jego Krampus, grany przez Ashley Lane, ma niezaspokojony głód ciała i seksu.

W „The Bargain” od Greenwood Productions, Tommy Pistol czyta swoim dzieciom bajkę na dobranoc w chłodną noc, z jednym okiem na zegarze czekając na pojawienie się potwora z jego przeszłości. Czy uda mu się utrzymać głodnego Krampusa na dystans aż do rana, kiedy to bestia zostanie z powrotem usunięta w najciemniejsze cienie? Po prostu musicie obejrzeć i zobaczyć!

Zwiastun produkcji Ricky Greenwood udostępnił na swoim twitterze:

Jest kilka sposobów na obejrzenie „The Bargain„. Dla członków AdultTime będzie to darmowa scena. Szukajcie go w sekcji Coming Soon, scena będzie dostępna do obejrzenia 25 grudnia. Alternatywnie, film jest teraz w sprzedaży na HotMovies. Reżyser udzielił też ekskluzywnego wywiadu dla AdultTime na temat filmu „The Bargain” który można przeczytać na blogu AdultTime.

„Mam wiele powodów do wdzięczności i wiem, że ważne jest, aby pomagać innym. The Sidewalk Project robi wiele dla bezdomnych, jak również dla osób świadczących usługi seksualne. Twoja darowizna wraz z darowizną AdultTime i HotMovie pomoże wielu ludziom w tym sezonie świątecznym i zapewni im dobry start w 2022 roku. Proszę, dajcie co możecie”, mówi Ricky Greenwood.

Osoby z branży oraz fani, którzy chcą wesprzeć kampanię Ricky’a Greenwood ‘Let’s make the most beautiful holiday season’ mogą przekazywać datki i pomagać ludziom w potrzebie odwiedzając GoFundMe. Natomiast aby dowiedzieć się więcej na temat projektu, na który zostaną przekazane pieniądze odwiedź stronę thesidewalkproject.org.

Aby być na bieżąco ze wszystkimi produkcjami i projektami Ricka Greenwood śledź go na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.