Reality Kings udostępnia nową scenę z udziałem Lili Lovely i Jimmy’ego Michaela

Lila Lovely, blondynka znana ze swoich dużych pośladków i piersi, zmysłowej figury i uroku prawdziwej MILF, pojawia się w nowym wydaniu Reality Kings „Parkouring Her Pussy” u boku Jimmy’ego Michaela.

ILoveBlackGirls

Jimmy Michaels jest na dworze ćwicząc swoje umiejętności parkour, kiedy zauważa gorący blond MILF Lilie Lovely pochyloną obok kosza na śmieci. Jimmy zaczyna się wygłupiać, kiedy widzi wielki tyłek i zaczyna udawać że go posuwa. Lila zauważa to jednak szczególnie się tym nie przejmuje w przeciwieństwie do swojego męża, który próbuje przegonić chłopaka.

Jimmy ucieka na podwórko, gdzie na balkonie jest kusząca go swoimi wielkimi piersiami Lila. Jimmy zdecydowanie nie chce przegapić okazji aby zająć się jej balonami. Kiedy sprawy przechodzą dalej, Lila nie może uwierzyć, jak dobrze taki młody chłopak potrafi zająć się jej cipką… zanim będzie musiał uciekać przed jej wściekłym mężem!

„Ta scena podkreśliła mnie w ikonicznej roli MILF”, powiedziała Lila Lovely. „Jimmy Michael był wspaniałym partnerem. Posiada wielki talent i naprawdę pasuje do tej roli. Bycie na planie dla Reality Kings jest wspaniałe i mam nadzieję, że wkrótce znów to zrobię.”

Zwiastun i pełna scena „Parkouring Her Pussy” są dostępne na stronie Realitykings.com.

Odwiedź nową stronę Lili Lovely pod adresem LilaLovely.com i śledź ją na Twitterze i Instagramie. Lila Lovely skupia się ostatnio na produkcji ekskluzywnych treści dla swoich dynamicznych, bardzo popularnych kont na OnlyFans i LoyalFans. Tam również warto zajrzeć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.