Reagan Foxx błyszczy w nowych produkcjach Girlsway

Dla fanów amerykańskiej MILF Reagan Foxx, nie ma lepszego uczucia, niż dowiedzieć się o nowych filmach z udziałem niebieskookiej bogini seksu. W tym tygodniu Reagan pojawia się w dwóch nowych scenach w Girlsway, w których występuje z Rachael Cavalli i Dixie Lynn.

Insane Coeds

W pierwszej scenie ’Laps Of Luxury’, bogata Reagan Foxx i jej żona Rachael Cavalli biorą wytatuowaną blond ślicznotkę Dixie Lynn pod swoją opiekę, po tym jak dowiadują się, że nie ma gdzie mieszkać. Zatroskany duet nalega, aby Dixie wprowadziła się do ich wspaniałej rezydencji, obiecując zadbać o jej każdą potrzebę.

W pierwszej kolejności, pomagają młodej dziewczynie oferując jej kąpiel, aby wyczyściła się przed wizytą w sypialni, która zamienia się w seksowny trójkąt. Nie ma lepszego sposobu na uczczenie jej marzenia o bogactwie, niż gorący lesbijski seks z jej nowymi dobroczyńcami!

„Praca z Rachael i Dixie była niesamowita”, powiedziała Reagan. „Jeszcze raz dziękuję Girlsway za gorącą scenę i reżyserowi Ricky’emu Greenwoodowi”.

Scenę 'Laps Of Luxury’ zobaczyć można na girlsway.net/laps-of-luxury.

W swoim drugim filmie od Girlsway, ’No Nurse is a Good Nurse’, które również zostało wyreżyserowane przez Ricky’ego Greenwooda, Reagan po raz kolejny spotyka drobną Dixie Lynn. Tym razem Dixie próbuje przekonać swoją mamę, Rachael Cavalli, że jest chora.

Rachael wzywa przyjaciela ich rodziny o pomoc, jest nim pielęgniarka Reagan, która przyjeżdża, aby sprawdzić Dixie. Po wstępnej kontroli nie może znaleźć żadnych oznak choroby. Wówczas lubieżna lesbijka Dixie kłamie, mówiąc, że myśli, iż problem jest z jej cipką. Reagan jest bardziej niż chętna aby jej pomóc i wkrótce kłamstwa ustępują miejsca krzykom namiętności.

Zobacz 'No Nurse is a Good Nurse’ na girlsway.com.

Śledź Reagan Foxx na Twitterze Instagramie. Więcej jej treści można znaleść na jej oficjalnej stronie reaganfoxx.com oraz na OnlyFans.

Rachael Cavalli można śledzić na Twitterze i Instagramie. Zobacz jej życie na planie i poza nim, subskrybując jej OnlyFans.

Śledź Dixie Lynn na Twitterze, aby zobaczyć więcej Dixie odwiedź jej OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.