Pure Taboo wypuszcza “His 100th Foster” oraz “Her 100th Foster”

Studio Pure Taboo ogłosiło wydanie dwóch nowych, doskonale wydanych tytułów od reżysera Davida Lorda, „His 100th Foster” i „Her 100th Foster”, o wielu rodzinnych sekretach, które mieszkają pod jednym dachem.

'

W „Her 100th Foster” gra Kyler Quinn jako Penny, młoda bezdomna kobieta, która została zaproszona do zamieszkania w wielkim domu Charlie Foster (Rachael Cavalli), gdzie dołączy do haremu „rodzeństwa” (Nadia Noja, Paris White, Hadley Haze, Rebecca Vanguard, Sage Foxx, Penelope Woods, Kate Bloom). Wszyscy zdają się lubić Penny z wyjątkiem jednej „siostry”, Jacqueline (Aiden Ashley), która powiedziała nowicjuszce, że aby wpasować się w tę rodzinę, będzie musiała udowodnić, że jest godna…

Natomiast w „His 100th Foster” również gra Kyler Quinn w tej samej roli jako Penny, która jest witana w rezydencji Fosterów przez jej 'starszego brata’ (Rion King), który przyjmuje ją do grona i przedstawia ją 'starszemu tacie’ (Brad Newman), podczas gdy jej 'siostry’ (Nadia Noja, Paris White, Hadley Haze, Rebecca Vanguard, Sage Foxx, Penelope Woods, Kate Bloom) cieszą się widokiem.

„To zabawna koncepcja, która została zasugerowana przez nasz zespół preprodukcyjny”, mówi Frank Stacy, dyrektor marketingu Adult Time. „Wracając kilka miesięcy wstecz, zrobiliśmy coś podobnego z naszymi dwoma seriami 'Mommy’s Girl’ i 'Mommy’s Boy’ i naszym członkom spodobał się ten pomysł, więc postanowiliśmy dalej eksplorować tego typu wydania”.

Członkowie Pure Taboo i Adult Time mogą znaleźć „His 100th Foster” i „Her 100th Foster” dostępne już teraz na PureTaboo.com i AdultTime.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.