Pristine Edge zachwyca 5 nowymi scenami

Święta to czas dawania, więc Pristine Edge daje swoim fanom pięć nowych rozpalających scen, które zamienią długie zimowe wieczory w ekscytujący czas z gorącą MILF. Od Adult Time po Brazzers, każdy znajdzie coś dla siebie.

Tought LoveX

Rozpocznijcie swoje świąteczne świętowanie wcześniej w tym roku z kilkoma nowymi scenami z udziałem seksownej MILF Pristine Edge. Jej najnowsze wydania zawierają sceny klasyczne, lesbijskie i trójkąty, wszystko po to, aby zapewnić fanom pełną satysfakcję. Pristine błyszczy w następujących pięciu nowych scenach:

W pierwszej z dwóch scen dla Reality Kings, ’Busy MILF Pranked By Sneaky Cock’, Juan Loco dostaje niespodziankę swojego życia, kiedy jego żart na Pristine prowadzi do niegrzecznej akcji. Druga scena, dla Reality Kings to ’Mirror Magic’. Gdy Pristine pochyla się nad komodą, by wyczyścić lustro, nagle okazuje się, że jest posuwana od tyłu.

Pierwszy z dwóch trójkątów Pristine został wydany przez Brazzers i nosi tytuł ’GymnastyXXX Tutor 3some’. Instruktorka tańca Pristine i jej uczennica, Dakota Tyler, są w studio na lekcji. Nauka tańca szybko zostaje zapomniana, gdy do Pristine i Dakoty dołącza woźny – Scott Nails.

PervTherapy jest świadkiem drugiego trójkąta. W ’Threeway Breakthrough’, Pristine doradza przyrodniemu rodzeństwu, April Rein i Eliasowi. Technika Pristine jest nietypowa, ale jak wszyscy się dowiadują, Pristine oferuje najlepszą i najprzyjemniejszą terapię na świecie.

W swoim ostatnim nowym wydaniu, Pristine występuje z Lizzie Love w ekskluzywnym filmie AdultTime, ’The Perfect Mark Scene 1’. Podczas sceny, prosta i niewinna gra w butelkę zmienia się w gorący lesbijski szał uniesień.

„Świetnie się bawiłam kręcąc wszystkie te sceny i wiem, że moi fani będą się nimi cieszyć” powiedziała Pristine.

Śledźcie Pristine Edge na Twitterze i Instagramie oraz na TikTok. Fani mogą również zakupić film z jej sklepu ManyVids lub zasubskrybować jej OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.