Pristine Edge wypuszcza nową, seksowną scenę z Jupiter Jetson

Piękna MILF Pristine Edge zadowala fanów dwoma nowymi klipami na swoich OnlyFans i ManyVids. Dostępne teraz, nowe treści zawierają jedną scenę solową i jedną scenę z Jupiter Jetson, obie nakręcone przez Deana Capture.

Po pierwsze, ’Girl Blue Solo’ to klasyczna scena erotyczna. Pristine Edge ubiera niebiańsko niebieską bieliznę na głębokim niebieskim tle. Przez całą scenę, delikatna muzyka podkreśla to co się dzieje na ekranie, striptiz wykonywany przez Pristine, to jak zaczyna pieścić swoje ciało oraz jak doprowadza się do kulminacji.

Niebiańska sceneria całkowicie zmienia się w drugiej scenie z Jupiter Jetson. Zatytułowana ’Witches In Love’, Pristine i Jupiter wykonują miłosne zaklęcie. Mają wszystkie potrzebne składniki – księgę zaklęć, kryształy i kadzidła. Aby związać zaklęcie, Pristine i Jupiter muszą wykonać akt seksualny, który z przyjemnością wykonają.

Fani mogą zakupić sceny na ManyVids lub subskrybować OnlyFans Pristine. Jej OnlyFans nie zawiera treści które są dodatkowo płatne, ani żadnych treści, które trzeba odblokować. Po subskrypcji Pristine wyśle na twoją skrzynkę wszystkie treści z bieżącego miesiąca.

„Jestem bardzo dumna z mojej nowej zawartości” – skomentował Pristine. „Chcę podziękować Deanowi Capture za współpracę ze mną i za pomoc w dostarczeniu pięknie sfilmowanej, wysokiej jakości treści. Chcę również podziękować Jupiter Jetson za naszą scenę 'Witches In Love’. To było takie zabawne i seksowne!”.

Śledź Pristine Edge na Twitterze i Instagramie oraz pod @pristineedge na TikTok.

Wszystkie linki Jupiter Jetson można znaleźć na stronie allmylinks.com/jupiterjetson.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.