Pristine Edge powraca do Reality Kings w 'Real MILF Real Estate’

Po czterech latach, kusząca Pristine Edge powraca do Reality Kings z nową sceną. W wydanej w zeszłym tygodniu scenie 'Real MILF Real Estate’, Pristine występuje razem z weteranem kina dla dorosłych Jmac’em.

Jmac i jego przyjaciel są na spacerze i filmują to, co widzą dookoła siebie. W pewnym momencie wpadają na agentkę nieruchomości, Pristine Edge, która myli ich z ekipą, która ma nakręcić wideo wycieczkę po domu, który chce sprzedać. Jmac i jego przyjaciel postanawiają trochę się zabawić i udają, że faktycznie są po to aby sfilmować dom.

Nie mija dużo czasu, zanim Pristine da Jmac’owi zupełnie inny rodzaj wycieczki do sfilmowania, niż zakładał. Pristine bzyka się z nim w każdym pokoju, podczas gdy jego przyjaciel nagrywa każdą gorącą minutę na filmie.

“Minęło zbyt wiele czasu, odkąd byłam na planie Reality Kings“, powiedziała Pristine. “To będzie najseksowniejsza wycieczka po domu, jaką kiedykolwiek zobaczycie i cieszę się, że mogłam ją przedstawić moim fanom“.

Pełna scena i jej zwiastun dostępne są na stronie rk.com.

Śledźcie Pristine Edge na Twitterze i Instagramie oraz na TikTok. Fani mogą również zakupić film z jej sklepu ManyVids lub zasubskrybować jej OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.