Princess Emily przyjmuje królewskie traktowanie w Ricky’s Room

Wielokrotnie nagradzana w tym roku strona dla dorosłych Ricky’s Room co tydzień prezentuje nową, gorącą scenę, jednak w tym tygodniu mają specjalną gratkę dla fanów, księżniczkę! Princess Emily występuje z Rickym Johnsonem w nowej scenie 'Royally Fucking a Princess’.

'

Ricky’s Room zamienił się tym razem w prawdziwy pałac, goszcząc jej wysokość Princess Emily. Chemia, która zawisła w powietrzu między tą dwójką była tak intensywna, że Ricky Johnson nie miał nic do powiedzenia poza pochwałami odnośnie tej sceny:

“Mój pokój stał się dziś pałacem gotowym na przybycie majestatycznej Księżniczki Emily,“ powiedział Ricky. “Kiedy mówię, że między nami działo się trochę królewskiej chemii, mówię poważnie. Były momenty, w których całkowicie zapomniałem, że kamera jest skierowana na nas, ponieważ byłem tak w niej zgubiony. Po prostu obejrzyjcie i przekonajcie się sami“. 

Princess Emily nie ukrywała swojego zadowolenia ze swojej pierwszej sceny w pokoju Ricky’ego:

“Będąc moją pierwszą mainstreamową sceną, spędziłam niesamowity czas na planie i jestem bardzo wdzięczna, że miałam okazję współpracować z Ricky’s Room,“ powiedziała Princess Emily. “Wszyscy członkowie ekipy byli bardzo mili i pomocni. Zawsze uwielbiam też pracować z Ricky’m Johnsonem.“ 

Zobaczcie dwójkę w akcji na stronie rickysroom.com

Śledźcie Princess Emily oraz Ricky Johnsona na Twitterze.

Nie przegapcie wszystkich gorących treści dostępnych dla członków Ricky’s Room. Odwiedźcie rickysroom.com i śledźcie stronę na Twitterze, aby poznać erotyczną przygodę Ricky’ego Johnsona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.