Pornhub ogłosił swoje czwarte rozdanie nagród, honorujące najlepszych w branży rozrywki dla dorosłych

W rozdaniu nagród Pornhub, to widzowie będą wybierać zwycięzcę każdej kategorii, honorując najlepsze modelki i organizacje non-profit, wspierające przemysł rozrywki dla dorosłych, swoimi głosami.

Redarena.pl

Pornhub, ogłosił czwartą edycję dorocznych nagród Pornhub, odwracając format i nagradzając nominowanych przez fanów nagrodami pieniężnymi oraz wspierając organizacje non-profit działające w branży rozrywki dla dorosłych darowiznami o łącznej wartości 1 miliona dolarów.

Odmienione wydarzenie które odbędzie się online doceniać będzie wysiłki najbardziej uwielbianych wykonawców w branży i świętować największych i najlepszych w każdej z niekonwencjonalnych kategorii Pornhuba, a także najlepsze kanały i najpopularniejsze sieci.

Aby uczcić tegoroczną edycję nagród, Pornhub opublikował energetyczny zwiastun, w którym występują ambasadorki Pornhuba Asa Akira, Kira Noir i Natassia Dreams, a także premierowe modelki Abella Danger, Angela White, Emily Willis, Riley Reid, Dante Colle, Ricky Johnson, Gwen Adora, LuxuryGirl i Rawr ItsBen wraz z maskotką tegorocznych nagród, Mr. Banana, który uosabia entuzjazm Pornhuba wobec społeczności dorosłych i jego podejście do filantropii.

Wszyscy nominowani zostali ogłoszeni na stronie wydarzenia. Nagrody Pornhubbędą w całości opierać się na danych przekazanych przez użytkowników, którzy są również zachęcani do wspierania swoich faworytów poprzez oddawanie głosów w różnych kategoriach. Głosowanie fanów będzie odbywać się wyłącznie na oficjalnej stronie nagród. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 23 marca 2022 roku.

„W tym roku po raz pierwszy zarówno nominowani, jak i zwycięzcy otrzymają nagrodę pieniężną w uznaniu ich osiągnięć. Oprócz, oczywiście, ikonicznej statuetki nagród zaprojektowanej przez Petera Saville’a” – powiedziała maskotka nagród Pornhub Mr. Banana. „Jesteśmy również zachwyceni, że możemy dalej wspierać wysiłki dwóch kluczowych, szeroko zakrojonych organizacji w społeczności osób świadczących usługi seksualne. Po ponad dwóch latach cyfrowych wydarzeń i wirtualnych spotkań, w tym roku chcieliśmy przeznaczyć więcej środków z budżetu na nagrody z powrotem dla społeczności, zamiast wydawać je na kolejne wydarzenie na dużą skalę, skupiające się na wynikach.”

W ramach obchodów nagród Pornhub, darowizny zostaną przekazane na rzecz SWOP USA, Amerykańskiej sieci sprawiedliwości społecznej skupionej na zakończeniu stygmatyzacji i przemocy wobec osób zajmujących się pracą seksualną poprzez edukację i rzecznictwo oraz APAC, (Adult Performer Advocacy Committee), organizacji prowadzonej przez i dla dorosłych wykonawców opowiadającej się za poprawą bezpieczeństwa i warunków pracy w przemyśle rozrywkowym dla dorosłych.

„Te fundusze pomogą nam kontynuować wspieranie społeczności poprzez działania zewnętrzne, zasoby COVID, edukację publiczną i rzecznictwo” – powiedziała Phoenix Calida, dyrektor ds. komunikacji w SWOP USA. „Osoby świadczące usługi seksualne stoją przed wyjątkowymi wyzwaniami, zarówno w walce o prawa polityczne, jak i w walce o zniesienie stygmatyzacji społeczeństwa. Jesteśmy pasjonatami tej pracy i wdzięczni, że Pornhub wspomaga nasze wysiłki.”

W zeszłym roku Pornhub zorganizował wirtualnie swój trzeci doroczny pokaz nagród, honorując legendarną Cicciolinę nagrodą za całokształt twórczości i prezentując występy Ozuny, City Girls, Kitty Ca$h, Jordana Firstmana i innych. Poprzednie pokazy odbyły się w Los Angeles, honorując najlepsze gwiazdy dla dorosłych i prezentując występy między innymi Kanye Westa, Ty Dolla $ign czy Bad Bunny.

Aby uzyskać regularnie aktualizowane informacje na temat tegorocznych nagród, kategorii i nominowanych, a także spojrzeć wstecz na poprzednie pokazy Pornhub Awards, odwiedź stronę wydarzenia.

Fun Factory

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.