Pojawiła się nowa sieć dla dorosłych 'We Get It’

Zupełnie nowa sieć dla dorosłych 'We Get It’ będzie waszym nowym miejscem, do którego będziecie mogli się udać po seksowne treści POV. We Get It wraz ze swoim startem wprowadziło promocję na Black Friday, co jeszcze bardziej zachęca do ich sprawdzenia.

'

We Get It wystartowało na początek z serią Doorsmash która oferuje 13 scen, wszystkie w 4K. Aby zobaczyć jak powstało Doorsmash, możecie sprawdzić rozszerzony 10-minutowy zwiastun ’Getting the Doorsmash App Developed with Kyler Quinn and Katie Kinz’.

Kyler Quinn i Katie Kinz pojawiają się w drzwiach Connora Coxxxa, proponując nową aplikację, Doorsmash, w której można wybrać, kto dostarczy jedzenie… i nie tylko. Kyler i Katie chcą, aby Connor pomógł im w uruchomieniu aplikacji i decydują pokazać mu dokładnie to, co ona oferuje. Jak się okazuje, aplikacja potrafi szybko zaspokoić nie tylko głód, ale również inne istotne potrzeby.

Inne wykonawczynie, których sceny są już dostępne ma Doorsmash to Valerica Steele, Khloe Kapri, Luna Fae, Skye Blue, Tiffany Watson, Mena Carlisle, Gia Ohmy, Sera Ryder, Daisy Lavoy, Riley Jean i Vivianne Desilva.

We Get It oferuje cztery opcje członkostwa: tygodniowe, miesięczne, kwartalne i roczne. Dodatkowo WeGetIt.tv oferuje teraz 50% zniżki z okazji Black Friday. Wystarczy użyć kodu BLACKFRIDAY, aby roczna subskrypcja wyniosła tylko 60$.

Sieć We Get It planuje również dalszą ekspansję i już zapowiedziała nadchodzące MILFsmash, Caddysmash, Coffeesmash, Dadplow i więcej w przyszłości.

Śledźcie Kyler Quinn i Katie Kinz na Twitterze.

Odwiedźcie WeGetIt.tv aby dowiedzieć się więcej oraz bądźcie z nimi na bieżąco i śledźcie ich na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.