Pierwsza scena Luci Power w PervCity jest już dostępna

Debiutantka Luci Power występuje w swojej pierwszej scenie w PervCity. Luci wystąpiła z Ramonem Nomarem, w filmie który został opublikowany wczoraj, 28 kwietnia. Scena jest dostępna w 4K i została wyreżyserowana przez Maestro Claudio.

'

Luci Power, która jest również kulturystką, na początku sceny zatutuowanej ’Hardcore Anal for Tattooed Bodybuilder Luci Power’, pokazuje swoje zgrabne ciało przed spotkaniem z Ramonem Nomarem. Szybko robi się gorąco, gdy Lucy robi Ramonowi głębokie gardło i footjob. Jest gotowa na anal i nie tylko go dostaje, ale również zostaje podwójnie spenetrowana przy pomocy dildo. Gorąca scena kończy się wielkim wytryskiem na twarzy Luci.

„Nie mogłam mieć lepszego doświadczenia kręcąc moją pierwszą profesjonalną scenę z Maestro Claudio i Ramonem Nomarem!”, powiedziała Luci. „Cała ekipa była niesamowicie profesjonalna, pomocna i miła. Zdecydowanie chcę kręcić z nimi ponownie!”.

Maestro Claudio również był pod wrażeniem hardcorowego występu Luci. Powiedział: „Nie trzeba było długo czekać, aby Luci Power porzuciła swój czarujący i wyrafinowany wygląd i wcieliła się w postać, o wiele bardziej dla niej odpowiednią, hardcorowej seks-maszyny. Jej scena jest wypełniona sprośnymi rozmowami, niechlujnym obciąganiem i ostrym analem, a wszystko to w autentycznie energiczny sposób, dzięki oszałamiającemu, silnemu i atletycznemu ciału, które posiada. Zdecydowanie zrobiła świetną scenę, uwielbiam ją i nie mogę się doczekać, kiedy znów wystąpi na mojej nadchodzącej stronie DPdiva.com.”

Scena „Hardcore Anal for Tattooed Bodybuilder Luci Power” została wydana w 4K wyłącznie na PervCity.

Śledźcie Luci Power, Ramona Nomara, PervCity i Maestro Claudio na Twitterze, PervCity i Maestro Claudio na Instagramie, a także sprawdźcie PervCity.com aby zaspokoić wszystkie wasze perwersyjne potrzeby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.