Pierwsza scena Alexis Tae w DP Diva już jest dostępna

Smukła piękność, Alexis Tae odwiedza DP Diva w swojej debiutanckiej scenie. Opublikowany wczoraj film „Slender Cutie Alexis Tae Enjoys Hardcore Double Penetration” przedstawia Alexis z Michaelem Stefano i Ramonem Nomarem w najnowszej scenie dostępnej w 4k i wyreżyserowanej przez Maestro Claudio.

'

Alexis Tae jest wyjątkowo szczęśliwą dziewczyną, ponieważ dostaje podwójny oral od Michaela i Ramona, a wkrótce potem sama daje obu mężczyznom podwójne obciąganie. Michael i Ramon wkrótce dają Alexis przyjemność podwójnej penetracji, na którą czekała, wysyłając ją w wielokrotną orgazmiczną błogość.

„Byłam bardzo podekscytowana moją sceną z DP Diva” – skomentowała Alexis. „Ponowna praca z Michaelem Stefano była niesamowita i nie mogę uwierzyć, że to był pierwszy raz od roku, kiedy pracowaliśmy razem. Ale warto było czekać! Dziękuję Claudio!”.

Michael Stefano powtórzył echo podniecenia Alexis. „Ulubiona przez wszystkich Alexis Tae jest doskonała pod każdym względem. Została stworzona, aby pokazać światu swoje niesamowite umiejętności seksualne i ta scena pokazuje je w epickim stylu. Przejażdżka rollercoasterem DP o dużej prędkości od początku do końca!”.

„Wysoka i smukła Alexis jest świetną performerką z unikalnym stylem” – skomentował reżyser Maestro Claudio. „Jej występy są zawsze bardzo szczere, energiczne i doprawione jej niezwykle seksowną ekspresją wokalną. Mogę powiedzieć, że w tej scenie wręcz przeszła samą siebie i dostarczyła naprawdę niesamowite show”.

Slender Cutie Alexis Tae Enjoys Hardcore Double Penetration” jest dostępne wyłącznie na DP Diva, wraz z innymi nowymi scenami, w których występują Destiny Cruz, Brenna McKenna, Avery Jane, Rebel Rhyder, Karma Rx i Katrina Colt.

Śledź Alexis Tae, Michaela Stefano, Ramona Nomara, DP Diva i Maestro Claudio na Twitterze. DP Diva i Maestro Claudio można znaleźć na Instagramie.

Aby zobaczyć więcej niesamowitych scen z podwójną penetracją, odwiedzić oficjalną stronę internetową studia DPdiva.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.