PervCity zaprasza Hyley Winters na jej pierwszą scenę

Hyley Winters jest Hardcorową Barbie w swojej debiutanckiej scenie dla PervCity. Hyley występuje razem z Ramonem Nomarem, w wyreżyserowanej przez Maestro Claudio, nowej scenie analnej w 4K.

'

Hyley Winters pokazuje swoje ciało w koralowo-różowej bieliźnie i kabaretkach, zanim zapozna się z Ramonem Nomarem dając mu footjob i głębokie obciąganie. Hyley doskonale wie po co przyszła do PervCity, na solidny anal i Ramon nie zawodzi, dając jej intensywne przeżycia, które stają się coraz bardziej hardcoreowe z każdą minutą sceny.

“Ta scena była tak zabawna do sfilmowania“ – powiedziała Hyley. “Po raz pierwszy zrobiłam scenę analną z Ramonem i było to niesamowite!“.

Reżyser Maestro Claudio skomentował następująco pracę z Hyley, “Hyley jest ładną dziewczyną jak również bardzo miłą osobą. Kiedy występuje, wkłada w pracę całą swoją energię, a rezultat przyjemnie odzwierciedla jej wysiłek. Zrobiła intensywną bardzo dobrą scenę“.

Barbie Girl Hyley Winters Gets Fucked in the Ass’ zostało wydane w 4K wyłącznie na PervCity.com

Śledźcie Hyley Winters, Ramona Nomara i Maestro Claudio na Twitterze.

Odwiedźcie PervCity.com i śledźcie ich na Twitterze oraz Instagramie, aby spełnić wszystkie swoje perwersyjne potrzeby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.