PervCity wypuszcza pierwszą scenę analną Chanel Camryn

Chanel Camryn nie tylko nakręciła swoją pierwszą scenę dla PervCity, ale w dodatku jest to również jej pierwsza scena analna. W swoim podwójnym debiucie, wyreżyserowanym przez Maestro Claudio, Chanel występuje razem z Ramonem Nomarem.

Tought LoveX

Chanel Camryn swoją scenę rozpoczyna od kuszenia widza w swoim ikonicznym topie PervCity i różowej bieliźnie. Kiedy pojawia się Ramon Nomar dziewczyna nie czeka długo i wita go lodem, dzięki któremu oboje są gotowi na anal. Na szczęście Ramon to doświadczony aktor, który doskonale wie jak powinna wyglądać pierwsza scena analna i wysyła Chanel w orgazmiczną analną przyjemność, której aktorka długo nie zapomni.

“Wspaniale spędziłam czas pracując z zespołem PervCity i Claudio,“ skomentowała Chanel. “Wszyscy byli tak bardzo gościnni i obsypali mnie komplementami. Mój męski talent Ramon był równie zachęcający i wszyscy naprawdę zrobili wszystko, aby upewnić się, że miałam niesamowite pierwsze doświadczenie analne.“

Reżyser Maestro Claudio był podekscytowany obecnością Chanel na planie. Skomentował, “Pomimo jej niewinnego wyglądu ładnej dziewczyny z sąsiedztwa, Chanel jest urodzoną gwiazdą porno. Intensywność i pasja, którą pokazała podczas całej sceny nie ma sobie równych. Ma naturalne podejście do seksu, co pozwoliło jej wykonać swój pierwszy anal z największą łatwością. Ona jest zdecydowanie stworzona do tej pracy. Wyraźnie przewiduję bardzo świetlaną przyszłość dla tego pięknego młodego talentu“.

First Anal for Bubbly Teen Chanel Camryn’ jest dostępne w 4K wyłącznie na PervCity.com.

Śledźcie Chanel Camryn, Ramona Nomara oraz Maestro Claudi na Twitterze.

Odwiedźcie PervCity.com i śledźcie ich na Twitterze oraz Instagramie, aby spełnić wszystkie swoje perwersyjne potrzeby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.