PervCity wypuszcza intensywną scenę analną z Skye Mae

PervCity z dumą przedstawia na swojej stronie jedną z najnowszych hardcorowych performerek w branży, Skye Mae. Piękna rudowłosa występuje w wyreżyserowanej przez Maestro Claudio scenie 'Tattooed Hottie Skye Mae Takes a Big Cock in the Ass’ z Donnym Sinsem.

'

Skye Mae rozpoczyna scenę rozmową z Maestro Claudio w trakcie, której odsłania swoje największe atuty. Z cyckami na wierzchu i majtkami na podłodze, podchodzi do Donny’ego Sinsa i umieszcza jego kutasa pomiędzy swoim cyckami, które ten ochoczo zaczyna posuwać. Skye następnie obciąga Donny’emu, który w zamian za to Donny wylizuje ją, a następnie zaczyna pieprzyć od tyłu w tyłek. Dwójka przechodzi przez wiele pozycji i kombinacji seksu, analu i obciągania, zanim Donny skończy na twarzy Skye.

Skye powiedziała: “Po prostu uwielbiam brać kutasa w dupę. To styl życia.“ Kontynuowała, “Dlatego byłam tak podekscytowana pracą dla PervCity. Reżyserowanie przez Claudio było spełnieniem marzeń, a Donny jest jednym z moich ulubionych osób, to była świetna zabawa z nim.“

Reżyser Claudio dodał: “Skye jest dynamiczną wykonawczynią, która naprawdę wie jak przykuć uwagę widza.  Zrobiła bardzo energetyczną scenę od początku do końca, z dużą ilością analu. Zdecydowanie jest świetną kandydatką na DP Divę“.

Tattooed Hottie Skye Mae Takes a Big Cock in the Ass’ zostało wydane w 4K wyłącznie na PervCity.com.

Śledźcie Skye Mae, Donny;ego Sinsa i Maestro Claudio na Twitterze.

Odwiedźcie PervCity.com i śledźcie ich na Twitterze oraz Instagramie, aby spełnić wszystkie swoje perwersyjne potrzeby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.