PervCity wtajemnicza Reese Robbins w uroki seksu analnego

Reese Robbins jest w branży zaledwie od roku, ale jest gotowa, aby zmierzyć się z PervCity w swojej debiutanckiej scenie. Reese występuje w wyreżyserowanej przez Maestro Claudio scenie „Reese Robbins is Practicing Anal with Stepdaddy” z Michaelem Stefano.

'

Reese Robbins rozmawia ze swoim ojczymem, Michaelem Stefano i mówi mu, że jej chłopak chce, aby spróbowała analu. Michael początkowo jest zszokowany, że Reese podzieliła się czymś tak intymnym, ale szybko zmienia swoje nastawienie, gdy Reese zaczyna robić mu loda. Reese jest doskonałą uczennicą, a Michael pokazuje jej wszystkie sztuczki jakie zna, podczas gdy ona używa różdżki. Z ATM i ATP, scena kończy się z ustami Reese wypełnionymi spermą Michaela.

„Jestem tak zaszczycona, że mogę pracować z PervCity”, powiedziała Reese. „Michael był świetnym nauczycielem analnym, a praca z Maestro Claudio była spełnieniem marzeń. Nie mogę się doczekać, aby wrócić po więcej!”.

Współpracujący z gwiazdą Michael Stefano od razu rozpoznał zdolności Reese. Powiedział: „drobna kula ognia jaką jest Reese Robbins to płonącą wiązką seksualnej energii. Jest wybuchowa, niegrzeczna i wie, jak zdobyć to, czego chce. Niesamowity występ z dużą ilością analu w menu. Dlaczego wszyscy nie mogą być tacy jak Reese?”

„Reese to wykonawczyni, która łączy w sobie wielkie zdolności aktorskie z niesamowitymi umiejętnościami wykonawczymi” – skomentował reżyser Maestro Claudio. „W intro była niezwykle realistyczna i zabawna, natomiast podczas sceny pokazała swój potężny talent seksualny. To absolutnie dziewczyna, którą chciałbym mieć ponownie na swoim planie”.

Reese Robbins is Practicing Anal with Stepdaddy” zostało wydane w 4K wyłącznie na PervCity.com

Śledź Reese Robbins, Michaela Stefano, PervCity i Maestro Claudio, na Twitterze, PervCity i Maestro Claudio na Instagramie, oraz sprawdź PervCity.com dla wszystkich swoich perwersyjnych potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.