PervCity przedstawia gwiazdkę Scarlett Alexis

Pierwsza scena początkującej aktorki Scarlett Alexis dla PervCity jest już dostępna. Scarlett występuje w wyreżyserowanej przez Maestro Claudio 'Big Tit Hottie Scarlett Alexis Loves Anal’ z Ramonem Nomarem.

ILoveBlackGirls

Poznajcie nową gwiazdkę, której ciała nigdy nie będziecie mieli dość. Szczupłe ciało Scarlett Alexis niezwykle podkreśla jej duże piersi, których Ramon Nomar po prostu nie może się doczekać, aby dotknąć. Po wstępnym footjobie, Scarlett daje Ramonowi super mokrego loda i jest gotowa na przyjęcie go w swój tyłeczek. Scarlett cieszy się każdą sekundą z Ramonem, aż do samego końca.

„Świetnie się bawiłam podczas zdjęć dla PervCity! Claudio był fantastycznym reżyserem i fotografem” – skomentowała Scarlett. „Ramon i ja bawiliśmy się świetnie tworząc super gorącą scenę! Nie mogę się doczekać, aż wszyscy moi fani będą mogli ją oglądać i cieszyć się nią!”.

Reżyser Maestro Claudio był pod wrażeniem Scarlett, komentując: „Scarlett łączy w sobie wielką urodę z niesamowitym talentem i jest bardzo sympatyczną dziewczyną. Jej atrybuty fizyczne są po prostu zdumiewające, a sposób w jaki występuje jest zdecydowanie godny pochwały.”

Big Tit Hottie Scarlett Alexis Loves Anal’ został wydany w 4K wyłącznie na PervCity.com.

Śledźcię karierę Scarlett Alexis na Twitterze i Instagramie oraz subskrybujcie jej OnlyFans.

Śledźcie Ramona NomaraPervCity i Maestro Claudio na Twitterze, PervCity i Maestro Claudio na Instagramie i odwiedźcie PervCity.com aby zaspokoić wasze wszystkie perwersyjne potrzeby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.