Penny Barber debiutuje w Vixen Media Group na Blacked Raw

Niegrzeczna mamuśka-domina i mistrzyni strap-ona, Penny Barber, zaliczyła swój długo oczekiwany debiut w Vixen Media Group w jednej z ich najpopularniejszych serii reality, Blacked Raw.

Insane Coeds

Suite After-Party’ na Blacked Raw zadebiutowało w niedzielę i jest to debiut Penny Barber w Vixen Media Group. Penny ma na sobie seksowną białą sukienkę klubową, która otula jej krągłości i pokazuje jej najlepsze atuty, podczas gdy uczestniczy w imprezie w oszałamiającym penthousie z zabójczym widokiem na Los Angeles.

Jej przyjaciółka, Armani Black, dołącza do niej na tarasie, aby porozmawiać o imprezie oraz Jaxie Slayherze. W tym samym momencie Jax podchodzi do nich, aby zapytać, czy chciałyby pójść z nim do jego apartamentu. Po wejściu do środka, cała trójka nie próżnuje i z przyjemnością odkrywa każdy centymetr swoich ciał. Penny zdaje sobie sprawę, że Jax ma do zaoferowania znacznie więcej niż się spodziewała, ale Armani jest tam razem z nią, aby użyczyć jej pomocnej dłoni oraz innych części ciała.

„Jestem tak podekscytowana, że ta scena w końcu się ukazała, a moi fani i członkowie VMG mogą się nią cieszyć! Podobała mi się praca z KGB, Armani i Jaxem. Nie mogę się doczekać, aby wkrótce znów pracować z Blacked Raw i VMG” – powiedziała Penny Barber.

Wyreżyserowany przez KGB, ’Suite After-Party’ jest dostępny wyłącznie na blackedraw.com.

Śledźcie Penny Barber na Twitterze i subskrybujcie jej OnlyFans.

Śledźcie Armani Black na Twitterze i Instagramie. Aby zobaczyć wszystkie jej linki odwiedźcie linktr.ee/ArmaniBlack.

Sprawdźcie oficjalną stronę internetową Jax Slayhera jaxslayher.tv i śledźcie go na Twitterze. Wszystkie jego linki dostępne są na linktr.ee/jaxslayher.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.