Penny Barber debiutuje w Deeper

Niegrzeczna dominująca MILF i mistrzyni strap-ona Penny Barber, po długim okresie czekania, debiutuje w Deeper w scenie 'Tumble’ i jest to scena, o której jej fani na pewno będą mówić przez długi czas.

'

Penny Barber debiutuje w Deeper w wyreżyserowanej przez Kayden Kross scenie ’Tumble’, w której również występuje Manuel Ferrara. Scena otwiera się w pralni, gdzie Penny czyta gazetę i wygląda jak kobieta z lat 50-tych, z wałkami we włosach lekko ukrytymi przez gigantyczną chustę, kombinezonem khaki i szpilkami. Z nad gazety, Penny zerka na Manuela, który ma na sobie garnitur i również robi pranie.

Znacznie później tego samego dnia Penny wraca w płaszczu, z perłową biżuterią i w szpilkach, by pozornie dokończyć swoje pranie. Gdy tylko ostatni klient wychodzi, Penny zsuwa płaszcz, odsłaniając jasnoniebieską bieliznę, siada na pralce i wprost pyta Manuela, na co czeka. Manuel stwierdza, że już nie czeka, tylko cieszy się widokiem. Następnie dwójka daje upust swojej namiętności i uprawia seks w całej pralni na wszelkie możliwe sposoby.

„Jestem tak szczęśliwa, że ta scena w końcu się ukazała. Moi fani ciągle mnie pytali o nią i dziś jest ten dzień. Naprawdę podobała mi się praca z Kayden i Manuelem. Scenariusz cichego uwodzenia rozgrywającego się na widoku w retro pralni był naprawdę gorący. Scena wygląda niesamowicie, a ja świetnie się bawiłam podczas jej kręcenia – powiedziała Penny Barber.

Obejrzyjcie zwiastun z wpadającą w ucho piosenką retro 'Not for Nothin’ oraz pełną scenę 'Tumble’ na deeper.com.

Śledźcie Penny Barber na Twitterze i subskrybujcie jej OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.