Penelope Woods spotyka niespodzianka w jej debiucie w Dogfart

Seksowna Penelope Woods dostaje wielką niespodziankę w swoim debiucie dla Dogfart. Wydany na ich kanale Watching My Daughter Go Black, Penelope występuje z Jaxem Slayherem, a Evan Stone pojawia się w tej scenie jako jej ojczym.

Penelope Woods ma nowego ojczyma i nie mija wiele czasu, gdy uświadamia sobie, że jest nim Evan Stone, legendarny aktor porno. Woods wspomina, że oglądała jego pracę, na co on prosi ją o rozebranie się i założenie opaski na oczy. Penelope myśli, że robi Evanowi loda, ale duży kutas w jej ustach należy do Jaxa Slayhera. Penelope jest podekscytowana tym, że ojczym może patrzeć jak jest ujeżdżana przez Jaxa i kończy swoją scenę wytryskiem na twarz.

„Kiedy dowiedziałam się, że w końcu będę kręcić z Dogfart, byłam wniebowzięta” – powiedziała Penelope. „Posiadanie Evana obserwującego, gdy uprawiałam seks, było takim zwrotem akcji i zawsze będę pamiętać tę ekscytującą scenę”.

Zwiastun i pełna scena jest dostępna na stronie dogfartnetwork.com.

Śledź Penelope Woods na jej Twitterze i Instagramie. Fani mogą uzyskać dostęp do treści na OnlyFans Penelope, który jest obecnie darmowy, lub na jej stronie LoverFans. Jej filmy można również kupić w sklepie Penelopy na ManyVids.

Śledź Jaxa Slayhera na Twitterze i Instagramie, wszystkie jego linki można znaleźć na linktr.ee/jaxslayher.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.