Penelope Woods powraca do Tushy Raw

Penelope Woods wraca do Tushy Raw w zupełnie nowej scenie. Wydany wczoraj i wyreżyserowany przez Dereka Dozera film 'Going Hard’ łączy Penelope z Apollo Banksem.

Tought LoveX

Trudno oprzeć się Penelope Woods, która kusi Apollo Banksa, podnosząc spódnicę, aby pokazać swoje ciało oraz korek analny który ma w tyłku. Penelope zaprasza Apollo, aby do niej dołączył, po czym od razu robi mu głębokiego loda, a następnie pozwala mu wejść głęboko w jej ciało. Penelope ujeżdża Apollo w kilku pozycjach, doprowadzając go do ostatecznego finału. 

“Podobało mi się, że całe moje ciało było nasmarowane i że mój tyłek był eksplorowany!“ zachwyciła się Penelope.  “Moją największą radością jest dzielenie się moimi umiejętnościami analnymi przed kamerą, dla każdego, kto mnie ogląda!“.

Obejrzyjcie zwiastun i ekskluzywną scenę 'Going Hard’ na tushyraw.com.

Śledźcie Penelope Woods na jej Twitterze i Instagramie oraz subskrybujcie jej OnlyFans, który jest obecnie bezpłatny.

Apollo Banksa znajdziecie na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.