Oszałamiająca Scarlit Scandal powraca do pokoju Ricky’ego

Ricky’s Room od czasu powstania na początku tego roku, ma na swoim koncie już sporo występów z wielkimi nazwiskami. W tym tygodniu nowa premiera nie jest wyjątkiem, ponieważ młoda Scarlit Scandal powraca do Ricky’s Room na zmysłową sesję z Johnsonem.

'

Podczas swojej pierwszej wizyty w pokoju Ricky’ego, Scarlit Scandal wzięła udział w jak to nazwał Ricky „Trójkącie Roku”. Teraz aktorka powraca po więcej, ale tym razem jest to tylko ona i Ricky w niekończącej się pętli gorącego seksu i przyjemności która sprawi, że ciężko będzie wytrzymać do jej końca.

W filmie „Cumming All Over Perfection” anielska piękność prezentuje swoje nieskazitelne ciało w seksownej bieliźnie, podczas gdy kocha się namiętnie z Rickym na jedwabnej pościeli. Kręcone włosy tej ślicznotki dają niezapomniany popis, gdy Ricky fachowo doprowadza ją do jednego soczystego orgazmu za drugim.

„Mamy w tym tygodniu solidną scenę z udziałem Scarlit”, powiedział Johnson. „To zdecydowanie jedna z najlepszych scen, które zostały nakręcone w Ricky’s Room do tej pory! Scarlit zawsze przynosi na plan wysoką jakość, więc musiałem dorównać jej energii. Zawsze świetnie się z nią bawię!”

Mroczna scena zachwyciła fanów na początku tego tygodnia, kiedy Ricky wypuścił klip ze zwiastunem na swoich mediach społecznościowych. Zwiastun pokazał Johnsona zanurzającego się głęboko w drobnej hebanowej bogini.

Cumming All Over Perfection’ jest już dostępny na stronie rickysroom.com.

Śledź Scarlit Scandal i Ricky Johnsona na Twitterze.

Jeśli chcesz odkryć akcję erotyczną Ricky’s Room odwiedź rickysroom.com i śledź go na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.