Olivia Sparkle jest niegrzeczną druhną w nowej scenie Vip 4K

Mówi się, że widok sukni ślubnej wróży niezgodę w małżeństwie, a co się stanie, kiedy druhna założy suknię Panny Młodej i pokaże ją Panu Młodemu? Dowiecie się tego w nowej scenie Bride 4K z udziałem Olivii Sparkle i Ricky’ego Rascala.

'

Młoda drobna Olivia Sparkle zadebiutowała w sieci Vip 4K w styczniu, gdzie wystąpiła w scenie ’Cock My Ride’ z serii Hunt 4K. Scena spodobała się fanom i pozostawiła ich spragnionych kolejnych jej występów. Dlatego po niespełna dwóch miesiącach Olivia powróciła z nową sceną, tym razem dla serii Bride 4KCase #002: Wedding Gift to Cancel Wedding’.

Podczas sceny, Ricky Rascal ma właśnie wziąć ślub, kiedy w prawdziwie hollywoodzkim stylu, ze słowami “Nie zgadzam się!“, pojawia się detektyw, wynajęty przez pannę młodą, aby sprawdzić, czy Ricky będzie wiernym mężem. Detektyw pojawia się z filmem, który para młoda musi obejrzeć przed wypowiedzeniem sakramentalnego “Tak“.

Jak się okazuje, nie tylko Ricky widział wcześniej suknię ślubną, ale na dodatek miała ją na sobie druhna panny młodej, Olivia. Najwyraźniej dwoje ciągnie do siebie, a dowód tego widać na nagraniu, kiedy Oliviazaczyna robić Ricky’emu loda, a później oboje pieprzą się w kilku pozycjach, w tym na pieska. Wytrysk Ricky’ego na twarzy Olivii kończy zarówno nagranie jak i ceremonię ślubną.

Członkowie Vip 4K mogą znaleźć pełną ’Case #002: Wedding Gift to Cancel Wedding’ scene at vip4k.com.

Śledźcie Olivię Sparkle na Twitterze.

Bride 4K to seria należąca do czeskiej sieci Vip 4K. Odwiedźcie vip4k.com i śledźcie ich na Twitterze, aby zobaczyć więcej gorących czeskich scen porno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.