Ognista Lacy Lennon rozgrzewa pokój Ricky’ego Johnsona

Ricky Johnson doskonale wie co jego fani chcą zobaczyć w jego magicznym pokoju. W tym tygodniu wielokrotnie nagradzana gwiazda opublikowała swoją najnowszą niezwykłą scenę z udziałem Lacy Lennon.

'

Pożądana przez wielu, zarówno fanów jak i reżyserów, Lacy Lennon daje godny nagrody występ w ‘Deep Inside the Ginger Bush’ w którym chemia pomiędzy nią a Rickym wchodzi na zupełnie inny poziom w tym niezapomnianym erotycznym spotkaniu.

„Lacy jest supergwiazdą w tej branży i to był zaszczyt, aby dostać ją na Ricky’s Room”, powiedział Ricky. „Zbudowała swoją markę i ma oddaną i dużą rzeszę fanów, którzy ją kochają, ponieważ jest autentyczna. To przyjemność widzieć, jak osiąga kolejne kamienie milowe i jestem podekscytowany jej nowymi przedsięwzięciami, które przed nią stoją.”

Lacy Lennon poszła jeszcze dalej w swoich pochwałach, sugerując, że pomysł Ricky’ego jest kierunkiem w stronę przyszłości rozrywki dla dorosłych:

„Ricky jest idealnym przykładem tego, dokąd zmierza przemysł dla dorosłych” – powiedziała Lacy. „Talenty nie tylko oczekują bezpiecznych konsensualnych warunków pracy, które naprawdę są zaspokajane, ale sami modele autentycznie oczekują na zestaw taki jak jego. Niesamowita pozytywna energia i inspiracja, aby pchnąć modelki do ich najpełniejszego potencjału. Czego więcej można chcieć? Dziękuję Ricky’emu i ekipie Ricky’s Room!”.

Doświadcz ich zapierającej dech w piersiach nowej sceny już teraz na rickysroom.com.

Śledź Lacy Lennon na Twitterze oraz subskrybuj jej OnlyFans.

Śledź na Twitterze Ricky’s Room oraz Ricka Johnsona. Ricka możesz również spotkać na OnlyFans oraz Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.