Odwiedź salon fryzjerski z Fantazją ASMR od Adult Time

Seria filmów ASMR Fantasy od Adult Time wprowadza fanów w relaksujące, a zarazem pobudzające słuchowo doświadczenie w salonie fryzjerskim, które rozpoczyna się wraz z filmem „Hair Stylists Give You Personal Attention”.

Insane Coeds

Elena Koshka i Bunny Colby dają popis jako zespół, który na zmianę szepcze do widza (i szczęśliwego klienta salonu fryzjerskiego), aktywując przy tym bodźce zmysłowe, które zaczynają się na skórze głowy i promieniują na całe ciało.

„Jestem podekscytowana, że kontynuujemy eksplorację popularnych fantazji SFW ASMR w przestrzeni NSFW. Zarówno Elena, jak i Bunny wykonały fantastyczną pracę, podejmując się tego projektu i wnosząc do niego swoje własne spojrzenie na wyzwalacze!” powiedziała reżyserka Bree Mills, która pełni również funkcję Dyrektora Kreatywnego w Adult Time.

Podczas całej sceny, uwodzicielski duet nieustannie wzbudza autonomiczną reakcję meridianów sensorycznych (ASMR) poprzez wypowiadane delikatnie słowa i wyolbrzymione dźwięki kontaktu ze skórą, obcinania włosów, oddychania, stukania, szelestu papieru/plastiku, klikania, bazgrania i cieczy/wody, zanim poddadzą się wzajemnej pokusie i wzbudzą zupełnie inne doznania zmysłowe.

Aby w pełni cieszyć się wrażeniami ASMR Fantasy na platformie cyfrowej Adult Time, odwiedź strony asmrfantasy.com lub AdultTime.com. Śledź też platformę na Twitterze i Instagramie.

Więcej na temat Bunny Colby dowiedzieć się można śledząc ją na TwitterzeInstagramie oraz OnlyFans.

Wszystkie linki Eleny Koshka znajdziesz tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.