Nikki Zee wystąpiła w swoim pierwszym gangbangu

Wytatuowana piękność Nikki Zee chciała mieć swój pierwszy gangbang na święta i ku uciesze swoich fanów, jej życzenie się spełniło. Wydana dla Gangbang Creampie scena, 'Gangbang Creampie 357 With Nikki Zee’ przedstawia Nikki z pięcioma napalonymi ogierami.

Od początku widać, że Nikki Zee jest podekscytowana tą przełomową sceną. Pomimo braku wcześniejszego doświadczenia w tego typu scenach, Nikki upewnia się, że poświęca każdemu ze swoich partnerów wystarczającą ilość uwagi, zapewniając każdemu na zmianę obciąganie i walenie konia. Nikki kontynuuje poprzez dzielenie się swoimi dziurkami z całą piątką, a jej hardcorowa scena kończy się wielokrotnymi wytryskami w jej środku.

“Naprawdę nie mogłam się doczekać mojego pierwszego gangbangu i jestem zachwycona, że udało mi się to osiągnąć w tym roku z pomocą niesamowitej ekipy w GBCP,” powiedziała Nikki. “Zdecydowanie mam teraz wielką ochotę na wiele kutasów naraz – taki przestymulowanie jest nie do odparcia”.

Pełna scena i zajawka ’Gangbang Creampie 357 With Nikki Zee’ dostępne są na stronie gangbangcreampie.com.

Bądźcie na bieżąco z karierą Nikki Zee na Twitterze i Instagramie. Nikki oferuje zarówno darmowe OnlyFans, jak i premium OnlyFans, a jej strona członkowska, Nikki-Zee.com może pochwalić się cotygodniowymi aktualizacjami. Aby uzyskać pełną listę linków Nikki, odwiedźcie nikkizeexxx.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.