Nikki Sexx dostaje podwójne wypełnienie w debiucie na DP Diva

Weteranka branży Nikki Sexx debiutuje w DP Diva w nowej gorącej scenie. Wydana dzisiaj, we wtorek 31 stycznia, scena 'Double Vag for Big Tit Blonde Nikki Sexx’ przedstawia Nikki wraz z Michaelem Stefano i Ramonem Nomarem.

ILoveBlackGirls

Nikki Sexx zaczyna od pokazania swoich ogromnych cycków i bawi się sobą, aby skusić Michaela Stefano i Ramona Nomara by do niej dołączyli. Po zabawie cyckami, Nikki przechodzi do zrobienia chłopakom podwójnego loda, po czym gotowi w końcu zaczynają wypełniać jej dziurki. Podwójna penetracja to za mało dla Nikki, więc zostaje potraktowana podwójną penetracją waginalną, która wreszcie daje jej przyjemność której pragnęła.

“To było pierwsze DP, które zrobiłam od około 10 lat i nie zajęło mi dużo czasu, aby poczuć się z powrotem w domu“ – powiedziała Nikki. “Michael i Ramon razem dali mi taką podwójną penetrację, że trysnęłam tyle razy, że dosłownie traciłam zmysły przed obiektywem Claudio. Nie mogę się doczekać, aby zrobić to ponownie i mam nadzieję, że następnym razem podniosę nieco stawkę i zobaczę, czy mogę obsłużyć jeszcze więcej kutasów w większej ilości dziur.“

Reżyser Maestro Claudio skomentował, “Jaki jest lepszy sposób na uczczenie powrotu Nikki do branży niż wspaniała scena DP Diva! Nikki jest siłą natury i oszałamiającą boginią seksu, cieszyłem się każdą minutą filmowania jej w tym pamiętnym występie.“

Double Vag for Big Tit Blonde Nikki Sexx’ jest dostępne wyłącznie na DPDiva.com.

Śledźcie Nikki Sexx, Michaela Stefano, Ramona Nomara oraz reżysera Maestro Claudio na Twitterze.

Odwiedźcie oficjalną stronę DPdiva.com oraz śledźcie ją na Twitterze i Instagramie, aby znaleźć więcej scen z podwójną penetracją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.