Nikki Benz wypuściła pierwszy odcinek swojej nowej serii

Supergwiazda filmów dla dorosłych Nikki Benz z radością ogłasza rozpoczęcie swojej nowej serii 'Throat Queen’, wyprodukowanej przez Nikki Benz Inc. dla jej platformy i subskrybentów OnlyFans. Pierwsza część Throat Queen przedstawia Benz razem z Alex’em Mack’iem.

Tought LoveX

Nikki Benz, uznana gwiazda branży dla dorosłych, która w 2016 roku trafiła do Galerii Sław AVN nie kryła swojego podekscytowania z pierwszego odcinka jej nowej serii, a w szczególności cieszyłą się ze współpracy z Alex’em “Mam tak wspaniałą chemię z Alexem, że był pewniakiem dla mojej pierwszej odsłony Throat Queen.“ 

“Jestem podekscytowana, że mogę odsłonić moją nową serię Throat Queen, która jest świadectwem mojego zaangażowania w dostarczanie wysokiej jakości, angażujących treści dla moich fanów“ – dodała Benz. “Wierzę, że ta nowa seria zapewni niezapomniane wrażenia moim subskrybentom i pomoże im jeszcze bardziej zanurzyć się w mojej platformie“.

Throat Queen oferuje wciągające doświadczenie, które z pewnością urzeknie widzów niesamowitym hardcorowym materiałem filmowym. Nowa scena została starannie wyprodukowana z odpowiednio dobranym wyglądem i estetyką. 

“Jedną z rzeczy, z których jestem znana dla mojej Benz Mafii – mojej bazy fanów – są moje umiejętności obciągania“, powiedziała Benz, “a ta seria jest doskonałym sposobem na podkreślenie i pokazanie tego“. 

Throat Queen Vol. 1 jest już dostępne dla wszystkich subskrybentów NikkiBenzFans.com oraz na OnlyFans Nikki.

Nikki Benz zaprasza do dołączenia do jej '#BenzMafia’ na Twitterze i Instagramie.

Śledźcie Alexa Macka na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.