Natasha Nice powraca do Brazzers w jednej z najgorętszych lesbijskich scen w 2022 roku

Ultra seksowna, krągła, niegrzeczna MILF Natasha Nice, znana ze swojej pięknej twarzy, naturalnego dużego biustu, zielonych oczu i dużego popędu seksualnego przed i poza kamerą, powróciła do Brazzers w jednej z najgorętszych scen lesbijskich 2022 roku.

ILoveBlackGirls

Scena „Peeping Pervert Gets a Squirting Lesbian Lesson” rozpoczyna się od rozmowy Natashy Nice i Skylar Snow o ich nowej współlokatorce Abigaiil Morris, która chodzi w malutkiej piżamce zbyt mocno eksponującej jej biust.

Abigaiil nigdy nie miała lesbijskiego doświadczenia, ale na szczęście ma Natashę i Skylar, które uczą ją tego, co najważniejsze, w tym tryskania. Po tym jak przyłapują Abigaiil na podglądaniu ich w łazience, postanawiają zrobić jej masaż, którego na pewno nie zapomni. Następnie cała trójka przenosi się do salonu, gdzie czeka na nich jeszcze bardziej szalona akcja.

„Co to było za dzikie i orgazmiczne popołudnie! Skylar i Abigaiil były niesamowite, a nasza intensywna chemia naprawdę wyszła na jaw, kiedy ogląda się tę scenę. Moi fani zawsze proszą o więcej scen lesbijskich, a ta jest trzy razy bardziej zabawna” – powiedziała Natasha Nice.

Wyreżyserowany przez Marvina Love „Peeping Pervert Gets a Squirting Lesbian Lesson” to pozycja obowiązkowa dla fanów Natashy i miłośników intensywnej lesbijskiej akcji. Zobacz zwiastun i ekskluzywną scenę na stronie Brazzers.com oraz śledź ich na Twitterze.

Natomiast jeżeli lepiej chcesz poznać aktorki występujące w tej scenie:

Wszystkie linki Natashy Nice znajdziesz tutaj.

Śledź Skylar Snow na Twitterze i odwiedź jej OnlyFans.

Zajrzyj na stronę Abigaiil Moris AbigaiilMorris.com na której znajdziesz również jej wszystkie linki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.