Natasha Nice Oficjalnie Zadebiutowała w Scoreland oraz Wystąpiła w MomsTeachSex

Ultra seksowna, krągła, niegrzeczna MILF Natasha Nice, po raz drugi pojawiła się w Nubiles na MomsTeachSex, gdzie zwykły masaż stóp zamienia się w gorącą scenę seksu oraz zadebiutowała na popularnej stronie Scoreland.

'

Na kultowej stronie Scoreland, Natasha Nice zadebiutowała w kategorii Chłopak/Dziewczyna w filmie „Natasha Nice: Big Tit Energy„. Do prawie 30-minutowej sceny dołączony jest również zestaw zdjęć, które koniecznie trzeba zobaczyć.

Fanom Natashy na pewno spodoba się scena, w której aktorka od razu przechodzi do rzeczy: sprośna rozmowa, krótka rozgrzewka, a następnie ostra akcja podczas której jej naturalne piersi 36EEE obijają się we wszystkie strony.

Świetnie nakręcona scena „Natasha Nice: Big Tit Energy” jest dostępna tylko dla członków Scoreland pod adresem scoreland.com. Nie jesteś jeszcze członkiem? Naciśnij czerwony przycisk „Join Now„, aby uzyskać natychmiastowy dostęp.

Natasha pojawiła się również po raz drugi w Nubiles na MomsTeachSex w „Stepmoms First Mother’s Day – S17:E7„. Scena rozpoczyna się od pieczenia przez Natashę ciasteczek i częstowania nimi Juana Loco. A on, delektując się nimi, ochoczo jej się przygląda. W następnej części sceny Juan daje jej koszyk z prezentami na Dzień Matki, w tym bieliznę i kartę podarunkową na masaż.

Gorąco zaczyna się kiedy Juan robi Natashy masaż stóp, który przeradza się w masaż nóg i prowadzi do ugniatania jej pośladków. W końcu napalony Juan pyta, czy może pójść o krok dalej, na co Natasha odpowiada: „Myślę, że w tym momencie możesz zrobić ze mną, co tylko zechcesz„. Wówczas oboje lądują na łóżku Natashy. W końcu Natasha prosi go o jeden wymarzony prezent… żeby spuścił się na jej cycki.

Obejrzyj zwiastun oraz pełną scenę „Stepmoms First Mother’s Day – S17:E7” na MomsTeachSex.com.

„Odkąd zaczęłam swoją karierę, zawsze chciałam pracować z Score, a teraz stało się to rzeczywistością. Oni naprawdę doceniają takie krągłe kobiety jak ja z dużymi piersiami, ponieważ to jest to, o co im chodzi! Bardzo lubię pracować z Nubiles i nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła robić z nimi więcej scen” – powiedziała Natasha Nice.

Śledź Natashę Nice na Twitterze. Wszystkie jej linki znajdziesz tutaj.

Juana Loco można również znaleźć na Twitterze oraz subskrybować jego OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.