Natasha Nice i Kaiia Eve Cieszą się Gorącym Trójkątem z Mickiem Blue w Nowej Scenie Brazzers

To moment, na który Kaiia Eve i jej fani czekali od dawna, jej pierwsza scena seksu dla Brazzers. W filmie „Scissor Happy Slut Gets MILF Threesome”, który ukazał się w sobotę, Kaiia występuje u boku niezwykle seksownej, niegrzecznej MILF Natashy Nice, która gra żonę Micka Blue.

CaliTeens

Film „Scissor Happy Slut Gets MILF Threesome” rozpoczyna się w momencie, gdy Natasha Nice i Mick Blue rozkoszują się sobą na kuchennym stole. Ale muszą przerwać, kiedy ich syn oraz jego dziewczyna, Kaiia Eve, przyjeżdżają z college’u na weekend. Kaiia szybko dowiaduje się, że Mick i Natasha są bardzo otwarci w kwestii swojej seksualności, co ją niezwykle kręci.

Kaiia obmyśla plan, jak spędzić trochę czasu sam na sam z Mickiem. Podstępnie wycina dziurę w gazecie Micka i pada na kolana, żeby zrobić mu loda. Natasha jednak widzi to i zabiera Kaiię do sypialni, gdzie ku jej zaskoczeniu sama zaczyna się z nią zabawiać. Kiedy Kaiia myśli, że to już koniec zabawy, do akcji wkracza Mick, który razem z Natashą zapewnia Kaii doznania seksualne, których tak bardzo pragnęła.

„Uwielbiam takie sceny jak ta – mam wszystko, wielkiego penisa i śliczną dziewczynę. Filmowanie tej sceny było świetną zabawą! Mam nadzieję, że moi fani dadzą kciuki w górę, żeby pokazać, jak bardzo im się podobało!” – powiedziała Natasha Nice.

„Występowałam w dodatkowych rolach dla Brazzers od lata 2021 roku i w końcu doczekałam się swojej debiutanckiej sceny seksu!”, ekscytuje się Kaiia. „Ciężka praca, którą włożyłam, zdecydowanie się opłaciła i jestem tak wdzięczna tym, którzy pomogli, aby to się stało. Dziękuję Natashy Nice i Mickowi Blue za sprawienie, że moja pierwsza scena była tak niezapomniana. Jeśli moi fani chcą zobaczyć mnie więcej w Brazzers, naciśnijcie przycisk z kciukiem w górę i zostawcie komentarz na temat sceny.”

Zwiastun oraz pełną scenę „Scissor Happy Slut Gets MILF Threesome” można obejrzeć wyłącznie na Brazzers.com.

Więcej informacji na temat Natashy Nice można uzyskać na jej oficjalnej stronie NatashaNice.com oraz śledząc ją na Twitterze, wszystkie linki Natashy znaleźć można na allmylinks.com. Jeżeli chcecie zobaczyć wszystkie sceny Natashy Nice z Brazzers wejdźcie na Brazzers.com.

Kaiię Eve można śledzić na Twitterze i Instagramie. Fani mogą subskrybować jej OnlyFans na KaiiaEve.world. Aby uzyskać pełną listę linków Kaii, odwiedź thekaiiaeve.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.