Najpopularniejsze wyszukiwania na AEBN w poszczególnych krajach

AEBN, czyli Adult Entertainment Broadcast Network, przedstawiło raport dotyczący wyszukiwań w poszczególnych krajach w kwietniu i maju 2021. Jak podaje sieć, najpopularniejsze tematy były związane z seksem grupowym, a pośród gejów najpopularniejsze były frazy związane z tematyką taboo.

'

Netflix dla dorosłych

AEBN jest to sieć która od ponad 20 lat dostarcza materiały dla dorosłych poprzez streaming w formacie VOD czyli, wideo na żądanie. Można powiedzieć, że jest to Netflix dla dorosłych. Platforma na przestrzeni lat, łączyła się i kupowała wiele innych platform, w tym kilka największych platform dla gejów.

Najpopularniejsze wyszukiwane frazy

Jak podaje platforma VOD, w kwietniu i maju 2021 kilka krajów było zainteresowanych seksem grupowym: ‘podwójna penetracja’ była najpopularniejsza w Niemczech, ‘amatorski gangbang’ w Holandii, natomiast ‘gangbang z krępowaniem’ w Szwajcarii.

Dużą popularnością cieszyły się też studia, ‘Evil Angel’ było najpopularniejszym hasłem we Francji, ‘Blacked’ w Wielkiej Brytanii czy ‘BiPhoria’ w Meksyku.

W przypadku Polski największą popularność miało hasło ‘Roccos Best’. Najwyraźniej legendarna postać Włoskiej gwiazdy porno Rocco Siffredi, nie traci popularności w kraju nad Wisłą.

W przypadku gejów najpopularniejsze wyszukiwania miały charakter bardziej związany z tematyką taboo. ‘romanse w rodzine’ były najpopularniejsze w Czechach, Finlandczycy najczęściej szukali ‘tata syn’ natomiast w ‘bliźniaki’ były najpopularniejsze w Indiach.

Pełny raport dotyczący najpopularniejszych wyszukiwań na AEBN w kwietniu i maju 2021 dla poszczególnych krajów można znaleźć tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.