Najpopularniejsze fetysze według użytkowników Reddita

Tydzień temu jeden z użytkowników Reddita zadał bardzo proste pytanie dotyczące popularności różnych fetyszy. Temat zyskał tak dużą popularność, że doprowadził do stworzenia listy najpopularniejszych podgrup fetyszowych na stronie. Na czele listy znaleźli się tak zwani rogacze licząc prawie 735 tysięcy członków.

'

Wszystko zaczęło się, kiedy użytkownik ‘Ste3e’, na grupie ‘r/AskReddit (zapytaj Reddita) liczącej prawie 34 miliony subskrybentów, zadał pytanie: ‘Jaki fetysz jest bardziej popularny niż myślałeś?

Pośród ponad 13,5 tysiąca komentarzy znalazł się użytkownik o nazwie ‘burn-babies-burn’ który postanowił porównać podgrupy najpopularniejszych fetyszy pod względem liczby subskrybujących ich osób. W ten sposób powstała lista najpopularniejszych fetyszy na Reddicie.

Na liście znalazły się następujące grupy i fetysze:

 1. Rogacze (r/cuckold) – 734,961 osób
 2. BDSM (r/bdsm) – 592,245 osób
 3. Hermafrodyty (r/futanari) – 582,463 osób
 4. Krągłe kobiety (r/bbw) – 459,102 osób
 5. Kobiety ciężarne (r/preggoporn) – 367,159 osób
 6. Transeksualizm (r/transporn) – 344,808 osób
 7. Kobieta penetrująca mężczyznę (r/pegging) – 294,422 osób
 8. Kazirodztwo (r/incest) – 252,839 osób
 9. Stopy (r/feet) – 244,508 osób
 10. Mocz (r/pee) – 201,275 osób
 11. Worarefilia – bycie zjadanym (r/vore) – 41,495 osób
 12. Łaskotanie (r/tickling) – 24,612 osób

Oczywiście powyższa lista przedstawia jedynie popularność poszczególnych fetyszy wyłącznie bazując na grupie użytkowników strony Reddit i nie można jej traktować jako rzetelnego wyznacznika popularności różnych fetyszy. Jednak po zapoznaniu się z pozycjami znajdującymi się na liście, chyba każdy znajdzie przynajmniej jeden fetysz, który jest zdecydowanie bardziej popularny niż by się wydawało.

Aby zapoznać się z dyskusją na Reddit kliknij tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.