MYLF wprowadza Halloweenową promocję i dziewięć nowych scen

MYLF prezentuje dziewięć nowych tytułów w tym tygodniu, aby uczcić upiorną atmosferę Halloween oraz wprowadza specjalną Halloweenową promocję z dostępem za jedyne 16 centów dziennie.

'

Halloween jest coraz bliżej i aby uczynić ten dzień wyjątkowym dla wszystkich miłośników najgorętszych MILFów na świecie, MYLF oferuje 9 nowych scen, które sprawią, że wyskoczycie nie tylko ze skarpetek.

Mom Swap oferuje korektę zachowania, kiedy Athena Anderson rezerwuje sesję terapeutyczną z Jenną Noelle, aby odpowiednio zmotywować jej pasierba, Tylera Cruise’a, a pasierb Jenny, Franco Styles, dołącza do niej, aby uzyskać kilka lekcji na temat motywacji w ’Lessons on Motivation’.

Hijab Mylfs w ’Expert Level’ przechodzi na wyższy poziom, kiedy Vivianne DeSilva odwiedza trenera i terapeutę par Nicky Rebel po specjalną pomoc w nauce nowych umiejętności, aby ponownie rozpalić romans z jej mężem.

Perv Nana zwraca uwagę na Dee Williams, która wraz ze swoim pasierbem Wrexem Oliverem łapie niedoszłą złodziejkę, JC Wilds i postanawia sprawić, by zapłaciła za swoje występki w The Vandal.

JC Wilds i Dee Williams w 'The Vandal’

Perv Principal demonstruje rodzicielską miłość, kiedy Mandy Waters zawiera umowę z dyrektorem szkoły, Sergeant Milesem, aby poprawić złe zachowanie jej syna w ’The Nude Problem’.

MILF Body ciepło wita Kate Dee, która rozpoczyna treningi z trenerem Peterem Greenem w ’A Warm Welcome’.

Milfty sięga po pomoc Bunny Madison, która wróży klientowi, Donnie Rockowi, z kart. To co sugerują jej karty bardzo szybko zamienia się w rzeczywostość.

Mylf Blows pokazuje dziko utalentowaną Slimthick Vic z Ike Diezelem w ’Blondie Sucks it Best’.

Slimthick Vic w 'Blondie Sucks it Best’

Using Mom przenosi 'freeuse’ na wyższy poziom, kiedy Wrex Oliver robi co tylko zechce ze swoją macochą Aaliyah Love i przyrodnią siostrą Reese Robbins w ’Fleshlight Freeuse’.

A wisienką na torcie jest Październikowa MYLF miesiąca Reagan Foxx, która błyszczy, a raczej w tym wypadku emanuje upiorną aurą, jako Dracula w halloweenowym filmie od MYLF Features, ’How We Fuck in the Shadows’. Reagan sieje spustoszenie pośród swoich nowych sąsiadów, Katie Morgan i Joshuy Lewis, czyni Van Helsinga (Donnie Rock) swoim niewolnikiem seksualnym i uwalnia swoje seksowne oblubienice (Kenzie Love i Crystal Rush) podczas jednej niezapomnianej nocy.

Jeśli nie jesteście członkami Sieci MYLF, teraz jest idealna okazja, aby dołączyć, ponieważ specjalna Halloweenowa promocja jest dostępna jeszcze przez 2 dni i pozwala uzyskać roczny dostęp do wszystkich ich produkcji za jedyne 16 centów dziennie.

Sieć MYLF oferuje ponad 70 serii premium z MILFami, od lekkich komedii po ciężkie tematy tabu dotyczące relacji rodzinnych. Sprawdźcie je wszystkie na MYLF.com oraz śledźcie MYLF na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.