MYLF przedstawia MYLF Miesiąca Kenzie Love w nowym filmie

MYLF wpada w świąteczny nastrój ze specjalnym mini-filmem, 'Love Thy Neighbor’ z udziałem Grudniowej MYLF Miesiąca Kenzie Love. Film jest podzielony na trzy części i dzisiaj zostanie wydana scena z udziałem Kenzie.

Insane Coeds

Urzekająca Kenzie Love znajduje się w centrum skandalu związanego z kradzieżą w sklepie z udziałem ochroniarza (Calvin Hardy). Kiedy ona i jej rodzina (mąż Marcelo i pasierb Joshua Rivers) zostają wrobieni w przestępstwo, którego nie popełnili. Do tego wybuchowa rywalizacja z sąsiadką Natashą Nice – w którą mąż (Mike Mancini) i pasierb (Elias Cash) nieświadomie się wplątują – eskaluje w czteroosobową rodzinną orgię.

“Wraz z wysoce oczekiwaną premierą 'Love Thy Neighbor’, oferujemy subskrybentom MYLF okazję do poznania Grudniowej MYLF Miesiąca Kenzie Love bardziej intymnie poprzez naszą wieloodcinkową koncepcję, tak jak zrobiliśmy to z poprzednimi filmami 'Scandal in Suburbia’ i 'How We Fuck in the Shadows’,“ powiedział przedstawiciel MYLF.

“Ci, którzy już zakochali się w, pięknej wykonawczyni, nie będą zawiedzeni tym idealnym, świątecznym popisem. A ci, którzy jeszcze nie zdążyli zapoznać się z Love, cóż, czeka was nie lada gratka!“.

’Love Thy Neighbor’ zapoczątkowany jako trzyczęściowy film na Shoplyfter Mylf, dzisiaj będzie miał premierę drugiej części na Mylf of the Month. Część trzecia dostępna będzie 2 stycznia na Mom Swap, a w całości film zostanie wydany 10 stycznia na MYLF Features.

Śledźcie Kenzie Love na Twitterze i Instagramie. Wszystkie jej linki można znaleźć na stronie allmylinks.com/kenzielovesyou.

Odwiedźcie stronę MYLF.com i śledźcie ją na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.