Muses wkracza w czasy wiktoriańskiego luksusu z Emmą Rose

Przełamujące stereotypy studio Transfixed od Adult Time prezentuje wykwintny romans wśród najbardziej wystawnego otoczenia w nowej serii MUSES, w premierze najnowszego odcinka, „Emma Rose”.

'

W najnowszym odcinku serii Muses, Emma Rose wygląda jak księżniczka z królewskiej wizji, ubrana w biały satynowy gorset, w komplecie z błyszczącą tiarą. Emmie towarzyszy April Olsen, która zmysłowo dotyka i całuje księżniczkę w sennym romansie stworzonym tylko dla nich dwóch. Seria Muses zawsze stara się pokazywać luksus oraz przepych i w tym odcinku zdecydowanie im się to udało.

Emma Rose była bardziej niż zadowolona ze współpracy z Adult Time:

„To możliwość kreatywnej współpracy, którą kocham najbardziej”, powiedziała Rose. „Niektóre firmy próbują to robić, ale Adult Time naprawdę ustawia poprzeczkę”.

„Za każdym razem, gdy widzę Emmę, jestem w zachwycie nad mocą jej gwiazdy. Jest piękna, inteligentna i bystra – i tak ciężko pracuje, ona naprawdę inspiruje mnie do wzięcia odpowiedzialności za moją markę i pójścia na całość” – dodała Olsen, która została ręcznie wybrana przez Rose jako jej partnerka sceniczna.

„Praca z nią przy Muses była marzeniem, to było tak, jakby plan był zbudowany wokół niej… ktoś musi wachlować tę kobietę i karmić ją winogronami 24/7! Może ja zapiszę się do tej roli”.

„MUSES to przede wszystkim pokazanie niesamowitych talentów, z którymi pracujemy tutaj w Transfixed i zaoferowanie im pełnej kontroli twórczej. Kiedy Emma przedstawiła swój pomysł zainspirowany Bridgerton, cały nasz zespół był zachwycony, mogąc pomóc w jego realizacji. A jej zgranie z April było niesamowite! Kudos dla tego utalentowanego duetu, mojej współproducentki Stelli Smut i jej wspaniałej ekipy za to wyjątkową produkcję” dodała reżyserka Bree Mills, która pełni również funkcję Dyrektora Kreatywnego w Adult Time.

Znajdźcie scenę z udziałem Emmy na transfixed.com.

Aby jak najwięcej fanów aktorki miało okazję zobaczyć jej najnowszą scenę, Emma oferuje fanom darmowy tydzień Transfixed z kodem promocyjnym EMMAROSE.

Poznaj lepiej Emmę Rose, śledź ją na Twitterze i Instagramie, wszystkie jej linki znajdziesz na ohitsemmarose.com.

Śledź April Olsen na Twitterze i Instagramie.

Aby dowiedzieć się więcej o MUSES, śledź @transfixedcom i @Adulttimecom na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.