Monika May występuje w najnowszej scenie Black Bull Challenge

Monika May, dziewczyna z okładki Hustlera ze stycznia 2023 roku, wystąpiła w najnowszej scenie od Black Bull Challenge, w której występuje również Aaron Rock. Scena została sfilmowana w Czeskiej Pradze i została nakręcona przez Skinz.

Tought LoveX

Monika May i Aaron Rock wnoszą dużo namiętności na ekrany w scenie ’I’ve Never Done This Before’. Monika wita Aarona ubrana w seksowne czerwone body i pomimo tego, że nie miała wcześniej czarnego kutasa, jest bardzo pewna siebie. Aaron sprawia co tylko może, aby jej możliwości zostały rozciągnięte w każdy możliwy sposób, czy to podczas obciągania, czy kiedy posuwa ją na łóżku w kilku pozycjach. Ich miłość do ostrego seksu naprawdę jest widoczna w tej scenie, która trwa ponad 43 minuty, a chemia między nimi sprawiła, że Monika stanęła na wysokości zadania. 

Pełną scenę wraz ze zwiastunem i galerią 115+ zdjęć znajdziecie na blackbullchallenge.com.

Śledźcie Monikę May i Aarona Rocka na Twitterze.

Black Bull Challenge, zostało założone w 2016 roku przez Bishopa Delonte i tworzy wysokiej jakości treści, które docenią wszyscy fani ostrego seksu. Studio kręci w całych Stanach Zjednoczonych, szczególnie w Las Vegas i na Południowej Florydzie, a także w Wielkiej Brytanii i Czeskiej Pradze. Aby uzyskać najnowsze wiadomości na temat Black Bull Challenge, odwiedźcie blackbullchallenge.com i bądźcie z nimi na bieżąco na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.