Modern-Day Sins zamienia sprzątanie w trójkąt w 'Two-Timing Client’

Modern-Day Sins udowadnia, że dobra pomoc nie jest trudna do znalezienia, w zupełnie nowej scenie wyrafinowanej serii dramatycznej, 'Two-Timing Client’, z udziałem Vicki Chase, Casey Calvert i Sinn Sage.

'

Vicki Chase zamawia usługę sprzątania domu, u Casey Calvert, która gotowa jest, aby zajrzeć w każdą szparkę. Vicki szybko rozumie co Casey ma na myśli, kiedy znajduje w jej wiaderku ze sprzętem do sprzątania strap-on. Kiedy dwójka zaczyna powoli zabierać się za siebie, nagle pojawia się Sinn Sage, również mając ze sobą strap-ona w wiadrze. Wygląda na to, że obie panie sprzątające będą musiały zawalczyć o uwagę Vicki, chyba że zdecyduje się na podwójną obsługę.

„Sinn i Casey to legendarne królowe strap-on w branży” – powiedział producent Modern-Day Sins, 3X West. „Wiedzieliśmy, że jeśli chcemy mieć trójkąt ze strap-on’ami godny pozazdroszczenia – i tak, BĘDZIESZ zazdrościł tym szczęśliwym paniom! – musielibyśmy pozyskać najlepsze mistrzynie strap-ona w branży. Casey i Sinn zapewniają dynamiczne występy i oczywiście Vicki bierze oba strap-on’y jak mistrz. Fani lesbijskiego analu, a zwłaszcza lesbijskiej podwójnej penetracji będą mieli niecłą gratkę.”

Trailer i pełna scena ’Two-Timing Client’ dostępne są na moderndaysins.com.

Śledźcie Vicki Chase, Casey Calvert i Sinn Sage na Twitterze.

Analna zazdrość’ jest jednym z siedmiu grzechów w Modern-Day Sins, które zachwyca swoją głębią seksualnej deprawacji. Sprawdźcie pozostałe 6 grzechów na moderndaysins.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.