Modern-Day Sins wypuszcza nową stylową scenę

’Lust Triangles: Boutique Sneaks’, najnowsza grzesznie niegodziwa scenae od należącego do Adult Time studia Modern-Day Sins, przedstawia co się dzieje, kiedy pokusa puka do drzwi (garderoby).

'

Codey Steele próbuje mieć ciastko i zjeść ciastko w najnowszej seksownej scenie Modern-Day Sins, która przedstawia go podczas zakupów ze swoją dziewczyną, Lexi Luną. Podczas gdy jego dama przymierza stroje, Codey jest zaangażowany w pomocy oszałamiającej sprzedawczyni, Belli Rolland. Czy Codey pozostanie wierny? A może czeka go niespodziewana trójkątna niespodzianka?

“Mieliśmy dużo zabawy przy projektowaniu scenografii specjalnie dla tej koncepcji“, wyjaśnia showrunner marki Modern-Day Sins 3X West . “Wiedzieliśmy, że chcemy stworzyć ostateczną publiczną fantazję seksualną – dreszczyk emocji związany nie tylko ze zdradą tuż pod nosem swojej dziewczyny, ale także z uprawianiem seksu w bardzo publicznym miejscu. Więc zabraliśmy się za upewnienie się, że wygląda to tak realistycznie, jak to tylko możliwe i zaplanowaliśmy wiele sprytnych kryjówek dla naszych dwóch duetów, aby pieprzyć się i pieścić tuż poza zasięgiem wzroku, jednocześnie sprawiając, że wszystko wydaje się ryzykowne i napięte.“

Znajdźcie serię Lust Triangles na ModernDaySins.com oraz AdultTime.com.

Śledźcie Lexi Lunę na Twitterze i Instagramie. Aby uzyskać więcej treści Lexi odwiedźcie jej OnlyFans lub LoyalFans, a aby uzyskać pełną listę linków Lexi, odwiedźcie iWantLexi.com.

Śledźcie Codeya Steele na Twitterze, a po więcej treści z jego udziałem odwiedźcie jego ManyVids.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.